piątek, 23 lutego, 2024
AktualnościSANOKWydarzenia

Sanoccy policjanci eskortowali do szpitala samochód z rodzącą kobietą

Funkcjonariusze sanockiej drogówki pilotowali do szpitala samochód z rodzącą kobietą. Dzięki policyjnej eskorcie, przyszła mama, w odpowiednim czasie trafiła pod opiekę specjalistów. Życzymy szczęśliwej rodzinie dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności i wielu bezpiecznych podróży.

W codziennej służbie, policjanci obok profesjonalizmu i szybkości działania, wykazują się przede wszystkim chęcią niesienia pomocy w każdej sytuacji. Tak też było w minioną środę, przed godziną 16. Policjanci ruchu drogowego kontrolowali prędkość z jaką poruszają się kierowcy jadący przez miejscowość Besko. W pewnym momencie do funkcjonariuszy podjechał samochód marki Bmw. Za jego kierownicą siedział wyraźnie poddenerwowany mężczyzna. Poinformował mundurowych, że wiezie rodzącą kobietę i poprosi o pomoc w bezpiecznym dotarciu do szpitala w Krośnie.

Policjanci ruszyli z pomocą przyszłym rodzicom. O zdarzeniu poinformowali dyżurnego jednostki i rozpoczęli pilotaż auta. Dzięki sprawnej współpracy, przyszła mama, w odpowiednim czasie trafiła pod fachową opiekę.

Życzymy szczęśliwej rodzinie dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności i wielu bezpiecznych podróży.

Źródło: KPP Sanok

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x