czwartek, 30 maja, 2024
Aktualności

Rozstrzygnięto konkurs “Bezpieczne wakacje 2019”

W poniedziałek 21 października, w Komendzie Powiatowej Policji w Brzozowie, odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2019” – wyłoniono zwycięzców. Członkowie komisji spośród nadesłanych prac wybrali 9, które wezmą udział w dalszym etapie konkursu, na szczeblu wojewódzkim. Przyznano również wyróżnienia.
W tegorocznym konkursie pn. „Bezpieczne Wakacje 2019” udział wzięło 12 szkół podstawowych z terenu powiatu brzozowskiego. Nadesłano łącznie 104 prace. Zostały one ocenione w trzech kategoriach wiekowych, z każdej wyłoniono trzech zwycięzców. Komisja konkursowa wybrała najbardziej kreatywne i oryginalne prace związane ściśle z tematyką konkursu. Laureatami konkursu zostali:

w kategorii 6-9 lat:

1. Rozalia Szurlej – Szkoła Podstawowa w Haczowie

2. Kamila Kopczyk – Szkoła Podstawowa w Haczowie

3. Karol Smyd – Szkoła Podstawowa w Zmiennicy

w kategorii 10-12 lat:

1. Aleksandra Zańko – Szkoła Podstawowa w Warze

2. Maja Zając– Szkoła Podstawowa w Haczowie

3. Filip Skotnicki – Szkoła Podstawowa w Warze

w kategorii 13-15 lat:

1. Jakub Dobrowolski – Szkoła Podstawowa nr 1w Brzozowie

2. Emilia Terlecka – Szkoła Podstawowa w Haczowie

3. Paulina Sycz – Szkoła Podstawowa w Warze

Za pomysłowość wykonania prac przyznano również wyróżnienia, które otrzymały: Maja Ekiert ze Szkoły Podstawowej w Jasionowie, Kinga Podkul ze Szkoły Podstawowej w Zmiennicy, Nikola Rajchel ze Szkoły Podstawowej w Zmiennicy, Radosław Szpiech ze Szkoły Podstawowej w Warze, Jula Pitera z Zespołu Szkół i Przedszkoli w Domaradzu, Izabela Kożokar ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Brzozowie.

Zwycięskie prace zostaną przesłane do Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, tam wezmą udział w dalszym etapie konkursu na szczeblu wojewódzkim.

Źródło: KPP Brzozów

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x