wtorek, 21 maja, 2024
AktualnościReklamaRozrywkaWydarzenia

Rozmowy nt. rodziny, sportu, urody i biznesu [FOTO]

Jaś Wędrowniczek w Rymanowie zaprasza wszystkie Panie na spotkanie poświęcone wyłącznie kobietkom. Wieczór Kobiet odbędzie się 15 marca (piątek) o godz. 19.00. Gośćmi spotkania i rozmów nt. rodziny, sportu, urody i biznesu będą:

Ilona Joanna Adamska-Od Pasji do Biznesu

Jedna z najbardziej wpływowych kobiet Stolicy. Właścicielka Agencji Wydawniczo-Promocyjnej I.D. Media, redaktor naczelna dwóch magazynów, mi.in. niezwykle cenionego „Law Business Quality”, prowadzi kilka portali. Organizuje eventy, gale, konferencje i warsztaty dla kobiet biznesu. Pochodzi z Sanoka. Opowie o swojej historii dziewczyny z Sanoka, która wyjechała do Warszawy. Jak mówi o sobie: Za sukcesem stoi zawsze ciężka praca, pot i często także morze wylanych łez.”

dr n.med Izabela Załęska – Kobiece piękno nie jedno ma imię

Międzynarodowy ekspert w dziedzinie Kosmetologii, specjalista z zakresu Kosmetologii Estetycznej. Wieloletni praktyk, trener, a także nauczyciel akademicki, w tym także na studiach podyplomowych dla lekarzy. Współtwórca linii kosmoceutyków brytyjskiej firmy Body Empire. Adiunkt i Kierownik Zakładu Kosmetologii  Profesjonalnej na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Koordynator kierunku Kosmetologia w PPWSZ w Nowym Targu. Członek międzynarodowej organizacji Society of Cosmetic Scientists, British Medical Laser Association, European Laser Association oraz ekspert Instytutu Praktyki Zabiegów Estetycznych. Dr Izabela Załęska to również specjalista na co dzień pracujący w swojej Klinice Młodości w Krakowie, a także Podgórskim Domu Urody oraz klinikach medycznych w Londynie. Autorka licznych publikacji oraz artykułów popularnonaukowych  i eksperckich związanych z jej specjalizacją zawodową.

Izabela Zatorska „Biegiem przez życie”

Najbardziej utytułowana Polska biegaczka górska uważana za prekursorkę tej pięknej dyscypliny w naszym kraju. Wielokrotna Mistrzyni Polski, Mistrzyni Europy, Wicemistrzyni Świata, czterokrotna zdobywczyni Pucharu Świata w biegach górskich. W 2016 roku zakończyła swoją karierę wyczynową startem w Elbrus Race (meta na szczycie 5642m.n.p.m.), jednym z najtrudniejszych biegów alpejskich na świecie. Ukończyła Akademię Wych. Fizycznego w Krakowie, lata młodzieńcze spędziła w Nowym Sączu. Matka trójki dzieci. Obecnie mieszka we Wrocance k. Dukli, pracuje jako nauczyciel wf. w I LO w Krośnie. W wolnych chwilach zajmuje się swoją agroturystyką, pisze plany treningowe, organizuje biegi charytatywne. Mimo zakończenia kariery wyczynowej nadal biega, ale jak mówi, teraz już tylko dla przyjemności i zdrowia. Jej motto: „Góry są wyzwaniem, góry prowokują człowieka, istotę ludzką, młodych i nie tylko młodych do dokonywania wysiłku w celu zwyciężenia samego siebie”- Jan Paweł II.

Agata Hagno – „Kamienie milowe kobiety – pasja, rozwój, rodzina”.

Założycielka, udziałowiec i prezes rodzinnej spółki DPM Sp. z o.o. Magister Ekonomii, trener biznesu, absolwentka studiów podyplomowych Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Akademii Górniczo – Hutniczej, absolwentka MBA Franklin University Wrocław. Od 1998 roku Prowadzi firmę DPM Sp. z o.o. specjalizującą się w rekrutacji na stanowiska wyższego i średniego szczebla oraz w consultingu personalnym. Od 23 lat związana z zagadnieniami dotyczącymi rynku pracy koordynując i czynnie prowadząc projekty rekrutacji i selekcji personelu z poziomu Executive Search. Partner w aspektach Zarządzania Zasobami Ludzkimi.Współorganizuje i współprowadzi projekty z obszaru konsultingu personalnego w tym projekty outplacementu indywidualnego jak i grupowego. Twórca outplacementu mobilnego. Wykładowca Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Członek zarządu Inicjatywy Firm Rodzinnych. Członek Rady Programowej fundacji Class Ladies. Wiceprezes Fundacji im. Prof. Józefa Pieter. Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet z ramienia Polskiej Sieci Ambasadorów Przedsiębiorczych Kobiet. Mentor dla grupy młodych przedsiębiorców. Życiowe priorytety to rodzina, podróże i dobra książka. Pasjonatka różnic kulturowych.

Agnieszka Mrozek – moje „twórcze życie”

„Człowiek bez pasji jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza”. To motto przyświeca jej każdego dnia. Stara się zaszczepiać je wśród młodzieży z którą pracuje i ludziach których spotyka na co dzień. Nie są potrzebne pieniądze by tworzyć. Trzeba jedynie odkryć drzemiące w sobie pokłady dobra i piękna. Tym emanować wokół – tak nie wymuszanie, naturalnie. Zmiana w człowieku zależy od otwarcia się na świat. To my decydujemy jak go ubarwić. W naszej dłoni jest paleta z farbami. Dekorator, florystka, nauczyciel, instruktor zajęć artystycznych, poetka, malarka. Wzięła udział w kilku antologiach poetyckich. Ma na swoim koncie 2 wystawy indywidualne – biżuterii i malarstwa. Autorka tomiku zatytułowanego „Bo…”. Pociąga ją sztuka szeroko pojęta. Piękno przedmiotu, chwili, słowa. „Duch niespokojny”.

Agata Wichrowska – „Szczęśliwa mama to szczęśliwy dom, czyli jak godzić dom, pracę i spełniać marzenia”

Trenerka fitness, pracuje w branży zdrowego odżywiania, pomaga ludziom zmieniać nawyki żywieniowe, współpracuje z amerykańską firmą. Ale przede wszystkim jest mamą 4 dzieci. Jej życie miało wyglądać całkiem inaczej, ponieważ po liceum rozpoczęła studia na AGH w Krakowie na kierunku Budownictwo i Geoinżynieria. Życie potoczyło się inaczej, wyjechała za granicę by szukać możliwości, trochę jej zajęło zanim zrozumiała, że to co jest najważniejsze i najpiękniejsze ma obok siebie. Dzięki szansie jaką dostała od amerykańskiej firmy dziś, może być mamą na 100%, zajmować się domem, realizować swoje marzenia jako trener fitness, prowadzić projekt „Mama i kawa”. I co jest najpiękniejsze, łączyć to wszystko razem. „Szczęśliwa mama to szczęśliwy dom, przestałam tylko marzyć zaczęłam realizować swoje marzenia”.

Ponadto w programie:
Metamorfoza: /poznaj Twój Dress Code, Wizaż, Fryzura/
Izabela Zborowska – kreatorka wizerunku
Beata Kalisztan – Fryzjerskie Spa
Wizaż – Paulina Menet Studio Brafittingu i Centrum Wizażu
Występ artystyczny – Dominika Farbaniec
Występ tancerza – Alex z zespołu Heartbreakers
Loteria fantowa
Bufet kawowy Wstęp: 39zł/os

*** Możliwość odpłatnego zamówienia dań, napoi oraz alkoholi.
Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc.

plakat_KOBITY

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x