niedziela, 25 lutego, 2024
AktualnościKROSNOWydarzenia

Rodzinny Bal Kostiumowy w RCKP Krosno

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie zaprasza do udziału w Rodzinnym Balu Kostiumowym. W niedzielny wieczór – niezależnie od wieku – każdy będzie mógł poczuć się wyjątkowo. Rodzinna zabawa rozpocznie się 22 stycznia 2023 o godzinie 16.00, a na jej gości czekać będą liczne atrakcje. Zapraszamy!

W programie:
Zabawy taneczne, gry
Ścianki do robienia pamiątkowych zdjęć
Prowadzący: Dj SaYo

Tegoroczne ferie zimowe w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza odbywają się pod hasłem „Przestrzenie”. Dajemy więc dzieciom możliwość i przestrzeń do bycia sobą lub kim tylko zechcą. Zapraszamy też na scenę, czyli do tej przestrzeni, w której na co dzień królują wielobarwność i wcielanie się w różne role. Bal karnawałowy jest propozycją, która przypadnie do gustu dzieciom, rodzicom czy dziadkom, miłośnikom tańca, teatru, muzyki czy wspólnych zabaw. Zaplanowaliśmy liczne atrakcje, gry i zabawy, a nawet ścianki do robienia zdjęć. W grudniu na scenie zorganizowaliśmy Miasteczko Świętego Mikołaja i okazało się ono strzałem w dziesiątkę. Styczniowy bal z pewnością będzie równie atrakcyjny dla dzieci, co grudniowa impreza – zachęcają organizatorzy.

Wydarzenie odbywa się w ramach Artystycznych Ferii Zimowych w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza
Miejsce: Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, scena (wejście B), ul. Kolejowa 1, Krosno, województwo podkarpackie
Termin: 22 stycznia 2023, godzina 16.00-19.00
Szczegóły: www.rckp.krosno.pl

Wstęp: wolny

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x