wtorek, 27 lutego, 2024
AktualnościBRZOZÓWRozrywkaWydarzenia

Przyjdź do kina plenerowego i na warsztaty twórcze!

Jeśli szukacie pomysłu jak spędzić letnie wieczory, to koniecznie wybierzcie się do kina plenerowego na basenie odkrytym w Brzozowie. Czekają tam na was filmowe hity pod chmurką! Dla chętnych organizatorzy zaplanowali także warsztaty graffiti. Szczegóły poniżej

KINO PLENEROWE I WARSZTATY TWÓRCZE.

„PLENERY BRZOZOWSKIE 2021”

MIEJSCE:
Kompleks Sportowo-Rekreacyjny (basen odkryty) w Brzozowie,

ul. Słoneczna 13

TERMIN I PROGRAM:
12.08.2021

– GODZ. 19.30 “AQUAMAN”, Australia / USA 2018, Akcja/Sci-FI, 2 godz. 22 min.

13.08.2021

– GODZ. 13.00 – 18.00 “KREATYWNE WARSZTATY GRAFFITI”. Street art z MICHAŁ CZERKO (Studiował Grafikę na AJD w Częstochowie, związany z BWA w Rzeszowie i Pracownią Działań Twórczych).

– GODZ. 19.30 “NARODZINY GWIAZDY”, USA 2018, dramat/muzyczny, 2 godz. 14 min.

FILMOWE HITY CZEKAJĄ NA WAS. Przygotowaliśmy leżaki, ale można zabrać ze sobą koce lub karimaty.

WSTĘP WOLNY!

Serdecznie zapraszamy!

STREET ART – KREATYWNE WARSZTATY GRAFFITI. Zapisy na telefon 606 420 795. W warsztatach mogą wziąć udział osoby, które wcześniej zgłoszą się i będą na liście uczestników. Ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Osoby niepełnoletnie uczestniczą z osobą dorosłą lub przynoszą podpisaną przez rodziców/opiekunów prawnych zgodę na udział w warsztatach w dniu 13 sierpnia 2021 r. w godzinach od 13.00 do 18.00.

UDZIAŁ W WARSZTATACH I KINIE PLENEROWYM jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na bezpłatne używanie i rozpowszechnianie wizerunku przez Stowarzyszenie Przestrzeń Twórcza, pozostałych organizatorów i partnerów projektu (Brzozowski Dom Kultury, Kino Sokół, MOSIR Brzozów, Gmina Brzozów). Niniejsza zgoda obejmuje wszelkie formy publikacji, w szczególności artykuły w prasie drukowanej i w internecie (portale internetowe, media społecznościowe – w tym przypadku oprócz artykułów m.in. posty, fotogalerie) oraz emisję materiału w formie filmu z przebiegu wydarzenia.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x