piątek, 23 lutego, 2024
AktualnościRozrywkaRYMANÓWWydarzenia

PROLETARYAT zagra w JASIU WĘDROWNICZKU

Hotel-Restauracja JAŚ WĘDROWNICZEK w Rymanowie zaprasza na koncert kultowego rockowego zespołu PROLETARYAT. Koncert odbędzie się 9 czerwca 2023 r. (piątek) o godz. 19.00.

BILETY:
Przedsprzedaż: do 31 maja 80 zł/os
Od 1 czerwca bilety w cenie: 90 zł/os

Zespół Proletaryat to legenda polskiej sceny rockowej, który działając od ponad 35 lat stworzył niepowtarzalny styl. Od samego początku poruszając się w estetyce crossover, łączy perfekcyjnie punk, hard core i metal. Kiedy dodamy do tego, mocne, zaangażowane i bardzo bezpośrednie teksty, łatwo znaleźć odpowiedź z czego wynika ta trwająca do dziś fascynacja zespołem. W swoim dorobku muzycznym zespół ma 11 albumów studyjnych, setki koncertów w Polsce i za granicą. Mimo upływu czas nadal udowadnia, że zarówno na scenie, jak i w studiu wciąż jeszcze ma wiele do powiedzenia.

Aktualnie PROLETARYAT promuje nowy album „Ząb za ząb”, wydany wiosną 2023 roku. Zapraszamy na trasę koncertową „Nie damy się 2023” obejmującą większą część kraju. Podczas koncertów będzie można usłyszeć nowy materiał jaki i sztandarowe przeboje zespołu. Obecny skład zespołu to:
Tomasz „Oley” Olejnik (śpiew)
Dariusz „Kacper” Kacprzak (bas)
Robert „Mały” Hajduk (perkusja)
Wiktor Daraszkiewicz (gitara)

Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc i wykupienie biletów do 7 dni od rezerwacji.
Rezerwacja biletów:

Recepcja

– 603 364 444, 13 43 56 733
email:  
[email protected]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x