wtorek, 23 lipca, 2024
AktualnościRozrywkaWydarzenia

Pożegnanie wakacji z RCKP w Krośnie

Podczas Letniej Przygody – imprezy cyklicznej, organizowanej przez RCKP w Krośnie, w niemal każdy piątek miesiąca w Ogródku Jordanowskim na miłośników wakacyjnego szaleństwa i przeciwników nudy czekały atrakcje, gry i zabawy pobudzające wyobraźnię. W najbliższy piątek 25 sierpnia 2017 od godz. 16.00-19.00 żegnamy wakacje, czas błogiego, ale za to bardzo twórczego lenistwa i zapraszamy do udziału w ostatniej Letniej Przygodzie!
Dla najmłodszych i tych nieco starszych, dorosłych, miłośników twórczego i aktywnego spędzania czasu, entuzjastów teatru, gry i zabaw organizatorzy przygotowali kilka atrakcji.
Od 16.00 do 18.00 zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy, na gry i konkursy. Na zakończenie (o godzinie 18.00) Teatr Gry i Ludzie zaprasza na przedstawienie „Koty trzy”- wesoły i bardzo kolorowy interaktywny spektakl dla najmłodszych dzieci.
W kocim świecie wcale nie jest zwyczajnie i nudno. Pazurek, Chrupek i Kitka to naprawdę niezłe gagatki i dlatego przydarzają się im całkiem śmieszne i “wybuchowe” historie. Kto jest ciekawy, co stanie się z armatą dziadka pirata albo czy możliwe jest złapanie chmurki w locie i czy to na pewno kotek wypił mleczko i ogonkiem stłukł jajeczko, musi to zobaczyć. Kociaki są niesforne i dowcipne, rozśpiewane i roztańczone, choć czasem z ich muzykowania wychodzi „kocia muzyka”.

Reżyseria: Maciej Nogieć
Występują: Ania Kandziora/Katarzyna Jastrzębska, Justyna Świętojańska/Alicja Szymkiewicz, Magda Tramer/Agata Majewska
Czas trwania: około 40 minut

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x