czwartek, 30 maja, 2024
AktualnościKROSNORYMANÓWWydarzenia

Potrącenie rowerzysty w Głowience i pieszego w Rymanowie

Prawie w tym samym czasie doszło do potrącenia rowerzysty w Głowience i pieszego w Rymanowie. Poszkodowani zostali przetransportowani do krośnieńskiego szpitala. 

W miejscowości Głowienka doszło do kolizji drogowej z udziałem 13-letniego rowerzysty. Młody cyklista doznał obrażeń. Jego życiu nie zagraża jednak niebezpieczeństwo.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 19.30, na ul. Pogórze w Głowience. Jak wstępnie ustalono, 13-letni rowerzysta, jadąc w kierunku ul. Szkolnej, zderzył się z osobową skodą.

Chłopiec został zabrany przez załogę karetki pogotowia do szpitala. Obrażenia jakich doznał nie zagrażają jego życiu. 28-letnia kierująca osobówką była trzeźwa.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Natomiast w Rymanowie na ul. Bieleckiego kierująca oplem potrąciła 61-letniego mężczyznę. Poszkodowany trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Uczestnicy byli trzeźwi.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 19.30, na ul. Bieleckiego w Rymanowie. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 21-letnia kierująca oplem, nie zachowała należytej ostrożności i na oznakowanym przejściu dla pieszych potrąciła mężczyznę.

61-letni pieszy doznał obrażeń i został przetransportowany do krośnieńskiego szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Szczegółowe okoliczności wypadku pozwoli wyjaśnić prowadzone postępowanie.

Źródło: KMP Krosno

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x