wtorek, 23 kwietnia, 2024
AktualnościWydarzenia

Ponad setka na liczniku w obszarze zabudowanym

Tylko w miniony weekend brzozowscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej trzech kierowców, którzy pozwolili sobie na przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Wszyscy pożegnają się ze swoimi uprawnieniami na trzy miesiące. Policja apeluje o bezpieczną i zgodną z przepisami jazdę.

  • W piątek po godz. 12 w Jabłonicy Polskiej, policjanci ruchu drogowego zmierzyli prędkość pojazdowi jadącemu od strony Miejsca Piastowego w kierunku Domaradza. Radar wskazał 109 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali kierującego fordem do kontroli drogowej. 27-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego nie zgodził się z mundurowymi i skorzystał z prawa do odmowy przyjęcia mandatu karnego.
  • W sobotę ten sam patrol po godz. 17, w miejscowości Blizne zatrzymał do kontroli kierowcę audi. 29-letni obywatel Ukrainy kierujący audi pozwolił sobie na jazdę z prędkością 111 km/h w obszarze zabudowanym. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i ukarali go mandatem za nadmierną prędkość.
  • W niedzielę około godz. 8.30, funkcjonariusze zatrzymali kierującego bmw. 25-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego jechał przez Blizne z prędkością 104 km/h. Mężczyzna nie miał przy sobie prawa jazdy. Za przekroczenie dozwolonej prędkości i brak wymaganego dokumentu podczas kontroli został ukarany mandatem.

Wszyscy trzej, zgodnie z obowiązującymi przepisami, pożegnają się ze swoimi uprawnieniami na okres 3 miesięcy.

Pamiętajmy, że jadąc z nadmierną prędkością możemy stracić swoje prawo jazdy, ale również jest to najczęstsza przyczyna wypadków drogowych. Policja apeluje o bezpieczną i zgodną z przepisami jazdę!

KPP BrzozówŹródło: KPP Brzozów

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x