niedziela, 25 lutego, 2024
AktualnościKROSNORozrywkaWydarzenia

“Pokochaj swoje ciało” – warsztaty taneczne dla kobiet 30+

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza zaprasza do udziału w warsztatach z Elżbietą Pańtak. „Pokochaj swoje ciało” to warsztaty dla kobiet 30+, podczas których Panie dowiedzą się, jak wprowadzić w życie równowagę i harmonię za pomocą tańca i świadomości ciała.

Droga Kobieto, jeśli pragniesz: być świadoma swojego ciała; uwolnić się od blokad i stresu; ukształtować swoją sylwetkę; wzmocnić mięśnie całego ciała; usprawnić funkcjonowanie układu oddechowego; poprawić kondycję; wprowadzić w swoje życie równowagę:

1. Przedstawimy Ci korzyści zdrowia fizycznego i psychicznego z uprawiania tańca. Poznasz jego magiczne właściwości.
2. Doświadczysz pracy z ciałem na siedmiu poziomach energetycznych, aby uwolnić się od blokad napięć i uzyskać radość życia.
3. Poznasz ćwiczenia, których celem jest poprawienie funkcjonowania mięśni dna miednicy, co ułatwia funkcjonowanie w życiu zawodowym, towarzyskim i sportowym.
4. Dowiesz się, co to jest „zbiornik miłości” i jak go napełnić, aby zbudować mocne, oparte na przyjaźni i zrozumieniu relacje z najbliższymi.

Pokochaj swoje ciało: poznasz 5 PIN-kodów miłości prowadzących do serca Twoich najbliższych, dzięki którym zbudujesz prawdziwe, pełne miłości i akceptacji relacje z ukochanym mężczyzną:

1. Taniec czakr (praca z ciałem na siedmiu poziomach energetycznych) pozwala: uwolnić się od napięć, blokad i stresu; uzyskać radość, doznać przyjemności; wprowadzić w życie równowagę i harmonię; otworzyć się na przyjaźń i miłość.
2. Lekcja tańca broadway-jazz z rekwizytami (melonik, laseczka): poprawia witalność, motorykę i koordynację; uczy delikatności i subtelnych ruchów kobiecych; zwiększa świadomość ciała i walorów kobiecych.
3. Ćwiczenia mięśni dna miednicy.
4. Pięć języków miłości (wykład).

Elżbieta Pańtak
Tancerka, pedagog tańca, choreograf, zwolenniczka zdrowego i kreatywnego stylu życia. Współzałożycielka i dyrektorka Kieleckiego Teatru Tańca. Jest laureatką nagród” „Nagroda Kielc” (1999), „Srebrny Krzyż Zasługi” (2001, Nagroda Prezydenta RP), „Zasłużona dla Kultury Polskiej” (2012, odznaka honorowa MKiDN). Zrealizowała ponad 50 spektakli tanecznych i wiele choreografii do oper, TVP, teatrów. Dzięki doświadczeniu teatralnemu jej zajęcia posiadają artystyczny charakter i skutecznie pomagają uczestnikom w interaktywnym współdziałaniu i kreowaniu własnej osobowości. Wykładowca z dziedziny tańca jazzowego, kompozycji tańca oraz metodyki nauczania na wyższych uczelniach. 17 stycznia 2022 uzyskała tytuł doktora w dziedzinie Sztuka w dyscyplinie artystycznej Sztuki Muzyczne na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie.

Grupa warsztatowa: Elżbieta Szlufik-Pańtak – broadway-jazz:
https://www.youtube.com/watch?v=w8GA9xbYW_0

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x