czwartek, 22 lutego, 2024
AktualnościSportWydarzenia

Perfekcyjne PRAWKO-PERFECT

Stowarzyszenie Krośnieńskiej Amatorskiej Ligi Halowej w Krośnie od kilkunastu lat jest organizatorem prestiżowych rozgrywek w futsalu. Zrzesza drużyny z całego Podkarpacia, występujące na trzech stopniach rozgrywkowych. W tym sezonie mistrzem I ligi, a zatem najlepszą drużyną KALH, został zespół Prawko Perfect, którego skład tworzą w większości zawodnicy związani z LKS Płomień Zmiennica. Zespół sponsoruje Ośrodek Szkolenia Kierowców PERFECT.

– Nasza drużyna Prawko-Perfect triumfowała w rozgrywkach I ligi. To dla nas historyczny sukces, ponieważ po raz pierwszy w historii zostaliśmy mistrzami Krośnieńskiej Ligi Futsalu. Cieszymy się ogromnie. Najważniejszym celem drużyny jest czerpanie przyjemności z gry, grając ładny i przyjemny dla oka futsal oraz uzyskując przy tym jak najlepsze wyniki. Serdecznie dziękujemy wszystkim dopingującym nam zawsze – wiernym kibicom! To także dla Was i dzięki Wam osiągnęliśmy ten sukces – powiedział z radością kapitan drużyny Grzegorz Prejsner.

Kadra mistrzów KALH 2017: Adam Duduś, Filip Filak, Dawid Tesznar, Tomasz Tesznar, Piotr Duduś, Grzegorz Dziedzicki, Bartosz Haduch, Oktawian Bujacz, Grzegorz Prejsner, Marcin Tesznar, Radosław Ostrowski, Bartosz Kielar, Łukasz Wójcik, Krzysztof Duduś.

prawko_611

Drużyna mistrzów wystartowała w KALH w 2012 r. W debiutanckim sezonie od razu zajęli 1 miejsce i awans. W II lidze również nie zagrzali długo miejsca, awansując po roku do najwyższej klasy rozgrywkowej. W I lidze Prawko-Perfect zajmowało kolejno: 7, 5 i obecnie – 1 miejsce. Skład zespołu został oparty (i tak zostało do dzisiaj) na samych znajomych i przyjaciołach, którzy kochają futbol i wszystko co jest z tym związane, a samo wspólne granie w piłkę sprawia wiele radości. Na boisku i poza nim – zawsze razem Prawko-Perfect Team!

Więcej informacji na temat drużyny PRAWKO_PERFECT tutaj >>>>>>>>>

W najbliższą niedzielę zawodnicy Prawka-Perfect wystąpią w turnieju mistrzów rozgrywek halowych z terenu Polski Pd-Wsch. Rozgrywki odbędą się w hali przy ul. Bursaki w Krośnie. Początek o godz. 10.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x