czwartek, 13 czerwca, 2024
AktualnościRozrywkaWydarzenia

Osobowość Roku 2018. Zwycięzcy uhonorowani [FOTO]

13 marca w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w plebiscycie Osobowość Roku. Czytelnicy Nowin wybrali osoby, które w 2018 r. wyróżniły się w kulturze, działalności społecznej i charytatywnej, samorządności oraz w biznesie. W konkursie z powodzeniem startowali też przedstawiciele powiatu brzozowskiego.

W kategorii Kultura zwyciężyła Marlena Golenia. Nominowana za: organizowanie mistrzostw świata w warcabach w Horyńcu i zawodów Mali Bohaterowie.
Wysokie, trzecie miejsce zajął Józef Tomoń poeta z Golcowej. Związany z Ruchem Poetyckim ZGRZYT. Pan Józef nominowany był za: aktywne propagowanie twórczości poetyckiej, trafiającą swą głębią i filozofią do czytelników rożnych światopoglądów.

W kategorii Działalność Społeczna i Charytatywna zwyciężył Paweł Górski, wolontariusz, darczyńca Szlachetnej Paczki, inicjator akcji pomocy dla potrzebujących.
18 miejsce zajęła Bernadeta Głód – Prezes i Współzałożyciel Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Gminy Domaradz. Nominowana za: wolontariat i działalność charytatywną na rzecz rodzin i osób w trudnej sytuacji życiowej, pomoc dzieciom i młodzieży pokrzywdzonej.

W kategorii Samorządność i Społeczność Lokalna zwyciężył Jan Czubik, wójt gminy Tarnowiec.
7 miejsce zajęła sierż. szt. Agnieszka Drozd – dzielnicowa z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie. Pani Agnieszka była nominowana za: wyjątkowe zaangażowanie w edukację na rzecz bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

W kategorii Biznes bezkonkurencyjny był Wiesław Kwaśniak, właściciel Nieruchomości i Salonów Optycznych Kwaśniak.
Trzecie miejsce podium zajął Kazimierz Śnieżek, Prezes Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej Jasienica Rosielna. Nominowany za: wieloletnie, sprawne zarządzanie spółdzielnią prowadzące do ciągłego rozwoju.

Zwycięzcy oraz finaliści odebrali statuetki, dyplomy i nagrody. Gratulujemy!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x