niedziela, 25 lutego, 2024
AktualnościBRZOZÓWKROSNOSANOKWydarzenia

Odszedł Kubuś z Bliznego

Wczoraj nasze serca pękły na tysiące kawałków. Odszedł Kubuś z Bliznego, o którego serduszko walczyła armia wolontariuszy. Łączymy się w bólu z rodzicami i bliskimi Kubusia, ufając że dobro wraca i warto wierzyć w drugiego człowieka!

Płynie od Was wiele słów wsparcia, szczerych kondolencji.czytamy na profilu Licytacje dla Kubusia Zwierzchowskiego.
Pojawiają się też pytania o zbiórkę, na które staramy się odpowiadać, bo czujemy, że jest to nasz obowiązek.
Na ten moment nie została podjęta wiążąca decyzja dotycząca tego, komu zostaną przekazane środki, zebrane na rzecz Kubusia. Rodzice poinformują o tym niezwłocznie, gdy tylko poczynione zostaną ostateczne ustalenia. Jednego możemy być pewni – wesprą inne potrzebujące, ciężko chore dziecko.
W tym momencie najważniejszy jest szacunek dla Małego-Wielkiego Człowieka, Kubusia, pamięć o Nim, chwila ciszy, zadumy, żałoby…
Dajmy czas jego bliskim.
To bardzo trudne pożegnanie…
Bardzo prosimy o zaniechanie przekazywania niepotwierdzonych informacji w powyższym temacie.
Oficjalne i potwierdzone informacje będą przekazywane TYLKO i WYŁĄCZNIE tutaj i na profilu Kubusia na Instagramie oraz na grupie licytacyjnej (posty administratorów).

Komentarze z niepotwierdzonymi informacjami będą kasowane.

Rodzice Kubusia postanowili, że środki zebrane podczas licytacji zostaną przekazane małemu Miłoszkowi, który walczy o życie.

Zgodnie z Naszą decyzją Rodziców Kubusia💔😔 prosimy Was, by (jeśli się zgodzicie) trwające jeszcze licytacje, które wystawiliście dla Kubusia, zostały przeznaczone dla chłopca, bliskiemu Naszym Sercom – dla Miłoszka www.siepomaga.pl/serce-milka który również, tak jak Kubuś😔, walczy o swoje zdrowe serduszko, o życie… My Rodzice Kubusia i Rodzice Miłosza poznaliśmy się na oddziale kardiologicznym i byliśmy dla siebie wsparciem na tych trudnych drogach walki o życie swoich dzieci… Kubusiowi nie było dane wygrać z czasem 😔💔 Miłoszek – ciągle z nim walczy ❤️
Pytacie, co dalej z grupą? co ze zbiórką?

Odpowiemy na wszystkie pytania, ale potrzebujemy chwili na zebranie myśli…😔💔

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x