poniedziałek, 17 czerwca, 2024
AktualnościWydarzenia

Oddaj głos na brzozowską policjantkę!

Agnieszka Drozd, dzielnicowa z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie, nominowana do tytułu „Osobowość Roku 2018”, przeszła do etapu wojewódzkiego. Głosowanie będzie trwało do 27 lutego br.. do godz. 20. Zachęcamy do oddawania na nią głosów. Przypominamy, że sierż. szt. Agnieszka Drozd uzyskała nominację Kapituły Redakcji Gazety Codziennej „Nowiny” do tytułu „Osobowość Roku 2018” w kategorii Samorządność i Społeczność Lokalna. Policjantka mówi o swojej nominacji: – Jest to dla mnie ogromy zaszczyt, a zarazem powód do dumy. Bez względu na ostateczne wyniki konkursu, już sama nominacja jest dla mnie powodem do tego, by czuć się zwyciężczynią. Cieszę się, że moje zaangażowanie zostało zauważone. Pragnę podziękować wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos i zechcą mnie wesprzeć w plebiscycie na szczeblu wojewódzkim”

Sierż. szt. Agnieszka Drozd pełni służbę w Policji od 7 lat. W Komendzie Powiatowej Policji w Brzozowie pracuje od marca 2012 r., a na stanowisku dzielnicowego od 4 lat. Jej rejon służbowy to Grabownica Starzeńska i Humniska. Jako policjantka całkowicie poświęca się pracy i wykonuje ją z przekonaniem, że prawdziwe zaangażowanie może mieć wpływ nie tylko na poprawę bezpieczeństwa, ale i poprawę jakości życia mieszkańców powiatu brzozowskiego. O tym, że funkcjonariuszka nie przechodzi obojętnie obok popełnianych wykroczeń czy przestępstw, nawet jeśli jest poza służbą, świadczy jej zachowanie z dnia 3 listopada 2018 r. O tym wydarzeniu można przeczytać tutaj.

W minionym roku sierż. szt. Agnieszka Drozd była laureatką konkursu “Dzielnicowy bliżej nas” i zajęła trzecie miejsce.  W imieniu policjantki dziękujemy wszystkim, którzy wezmą udział w głosowaniu. Głosować można tutaj.

Źródło: KPP Brzozów

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x