czwartek, 30 listopada, 2023
AktualnościRozrywkaWydarzenia

O.S.T.R i DJ Haem na juwenaliach w Sanoku

Sanockie Juwenalia 2015 z zespołem O.S.T.R oraz DJ Haem. 22 i 23 maja 2015 miasto Sanok zatętni studenckim życiem. Uroczyste odebranie kluczy od burmistrza Miasta Sanoka nastąpi w piątek, 22 maja na Rynku w Sanoku. Wśród juwenaliowych atrakcji: ścianka wspinaczkowa, koncerty, ognisko, imprezy sportowe, konkursy i inne.

W piątek, 22 maja od godz. 9:00 odbędą się warsztaty fitnessowe na sanockiej Arenie.

Juwe_Sanok_620

– Zajęcia są przeznaczone przede wszystkim dla studentów, ale również uczniów szkół średnich oraz gimnazjów. Celem imprezy jest promocja zdrowego stylu życia, poprzez ruch połączony z rozwojem ciała i umysłu. Warsztaty poprowadzą czołowi prezenterzy polskiej sceny fitness: Natalia Filip, Agnieszka Mordarska, Kasia Twardzik. Będą pokazy klubu Spartan oraz sekcji Air-Born. Przewidziane są różne atrakcje w tym: poradami dietetyków oraz badania i pomiary ciała. Każda klasa, grupa, która zgłosi udział, otrzyma certyfikat z uczestnictwa w warsztatach – informuje Paweł Dorotniak, koordynator ds. sportu AZS PWSZ Sanok.
Kolejnym punktem imprezy będzie uroczysty studencki pochód. Udział w pochodzie będą mogli wziąć nie tylko studenci, ale również osoby ze szkół średnich.
– Zachęcamy do udziału w zabawie i do przebrania się w fajne stroje. Dla najlepszych przebrań przeznaczone są atrakcyjne nagrody – zachęca Damian Ciupa, przewodniczący samorządu studenckiego PWSZ Sanok. Na Placu Harcerskim odbędzie się koncert zespołu Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej. Po południu rozpocznie się Turniej Piłki Nożnej na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 1. Wieczorem studencka Zaprawa i Wielkie Ognisko.

Juwe_Sanok_621

Kolejnego dnia odbędą się koncerty. Na sanockich Błoniach wystąpią: Dj Kris, Krusher, Kashamana, Sali X Hubercik X Cycu, Kontrawersy, Rambo, SANHEDRYN. Gwiazda wieczoru to O.S.T.R. i DJ HAEM. Po koncercie afterparty w klubie Hades. – W trakcie trwania imprez będzie można skorzystać z dodatkowych atrakcji: ścianka wspinaczkowa, zapasy sumo, walki gladiatorek, kącik dla najmłodszych oraz liczne konkursy. Zapraszamy serdecznie – opowiada Damian Ciupa.

Anna Chudzik

Juwe_Sanok_622

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x