niedziela, 14 kwietnia, 2024
AktualnościSANOKWydarzenia

Nietrzeźwy 28-latek wiózł w samochodzie 2-letnie dziecko. Był poszukiwany przez policję

Sanoccy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który przewoził w samochodzie 2-letniego chłopca. Mężczyzna został zatrzymany na stacji paliw, a następnie osadzony w policyjnym areszcie. Dziecko nie doznało żadnych obrażeń.

Wczoraj przed godz. 19, sanoccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że nietrzeźwy 28-letni mieszkaniec powiatu sanockiego przewozi w samochodzie małe dziecko. Mundurowi rozpoczęli patrolowanie ulic powiatu sanockiego. W trakcie sprawdzania, na stacji paliw w Pakoszówce, funkcjonariusze zauważyli wskazany przez zgłaszającego samochód. Wewnątrz pojazdu przebywał poszukiwany mężczyzna oraz 2-letnie dziecko.

Kierujący wypowiadał się nielogicznie, jego mowa była bełkotliwa, policjanci wyczuli od mężczyzny zapach alkoholu. Po wyjściu z samochodu, 28-latek miał problemy z utrzymaniem równowagi. Mężczyzna odmówił poddania się badaniu na alkomacie, dlatego została pobrana od niego krew do badań na zawartość alkoholu oraz substancji odurzających. Po sprawdzeniu 28-latka w policyjnej bazie okazało się, że jest poszukiwany oraz ma zakaz prowadzenia pojazdów orzeczony przez sąd.

Dziecko nie doznało żadnych obrażeń. Przekazano je pod opiekę babci. Kierujący został zatrzymany do czasu wytrzeźwienia i złożenia wyjaśnień.

Źródło: KPP Sanok

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x