poniedziałek, 17 czerwca, 2024
AktualnościRozrywkaWydarzenia

Niedziela z Brzozowskim Domem Kultury

W najbliższą niedzielę zapraszamy do Brzozowskiego Domu Kultury na “15-lecie KABARETU SKECZÓW MĘCZĄCYCH”.

Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów. I właśnie niepowtarzalni bohaterowie ich skeczów będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15-lecia zespołu. Zupełnie nowe perypetie tych, dzięki którym pokochaliście Kabaret Skeczów Męczących. Najbardziej lubiane postaci w niespotykanych dotąd odsłonach. Premierowy program, pełen nowych skeczy, które już zaraz staną się absolutnymi hitami.

Pamiętasz jak to było mieć 15 lat? – taki właśnie jest program Kabaretu Skeczów Męczących – pełen entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości. W połączeniu ze scenicznym doświadczeniem i niepowtarzalnym stylem KSM powstał legendarny spektakl, którego nie możesz przegapić.

Brzozowski Dom Kultury
ul. Armii Krajowej 3
36-200 BRZOZÓW

TERMIN: 13 MAJA 2018 r. GODZ. 15:30
Tel. BDK (13) 43 419 38
Rezerwacja tel. 604 936 599
CENY BILETÓW: 50 zł, 60 zł, 65 zł
Kabaret

W niedzielę 13 maja zapraszamy również do kina plenerowego na brzozowskim rynku na film “BOSKA FLORENCE”.
Florence Foster Jenkins kochała muzykę ponad życie. Niestety bez wzajemności. Natura obdarzyła ją słuchem i głosem, które nawet głuchego doprowadziłyby do rozpaczy. Florence jednak pragnęła śpiewem podbić świat i w pewnym sensie jej się to udało. Jako dziedziczka sporej fortuny i narzeczona St Clair Bayfielda – brytyjskiego aktora arystokraty posiadała atuty, przy których jej brak talentu wydawał się nieistotną przeszkodą. Dzięki heroicznym staraniom ukochanego udawało się jej występować na Broadwayu i nagrywać płyty, a przede wszystkim wciąż wierzyć w swój dar. Jednak gdy zapragnęła ukoronować swój tryumf koncertem w słynnym Carnegie Hall nawet Bayfield wpadł w panikę. Ale czegóż nie robi się dla ukochanej.

13 MAJA godz. 20:30
Komedia , prod USA, W.Bryt., reżyseria. Stephen Frears, czas: 110 min.
Obsada Meryl Streep, Hugh Grant
WSTĘP WOLNY!

Film

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x