czwartek, 30 maja, 2024
RozrywkaSANOKSportWydarzenia

Mecz Gwiazd. Starcie gigantów w sanockiej ARENIE

W sobotę 4 stycznia 2020 roku w Arenie Sanok odbędzie się Mecz Gwiazd Sanockiego Hokeja. W niniejszej edycji na lodzie naprzeciwko siebie staną zawodnicy reprezentujący Stal Sanok i STS Sanok z I połowy lat 90 XX wieku oraz hokeiści STS Autosan Sanok z II połowy lat 90 XX wieku.

To dzień radości i wspomnień dla wszystkich sympatyków sanockiego hokeja! W ten sobotni wieczór przed meczem odbędzie się premiera krótkiego filmu przygotowanego specjalnie na tę okazję, a mającego przypomnieć czasy Torsanu. W trakcie spotkania wspomnimy również zmarłych w tym roku hokeistów. Odbędą się konkursy dla publiczności i pokazy umiejętności hokejowych najmłodszych wychowanków sanockiego klubu.

Po meczu uczestników naszego hokejowego święta czekają kolejne atrakcje. Razem z hokeistami, reprezentującymi przed kilkoma dziesięcioleciami sanockie barwy, przeniesiemy się “Wehikułem Czasu Sanockiego Hokeja” do lat 70. XX wieku. Obok zaprezentowana zostanie wystawa pamiątek hokejowych zgromadzonych przez Stowarzyszenie Kibiców Sanockiego Hokeja, gdzie będzie można przymierzyć oryginalny kask hokejowy lub ubrać się w koszulkę klubową, w których grali nasi zawodnicy przed laty!

Jeden z naszych partnerów, firma Autosan zaprezentuje przed Areną swoje dwa autobusy – egzemplarz z 1959 roku, pamiętający początki sanockiego hokeja oraz najnowszy model elektryczny.

Serdecznie zapraszamy od godziny 18:45!

HOKEJ_STARCIE_GIGANTOW

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x