czwartek, 29 lutego, 2024
AktualnościBRZOZÓWKROSNORozrywkaRYMANÓWSANOKWydarzenia

Kuba Sienkiewicz w JASIU WĘDROWNICZKU. Zapraszamy na koncert!

Hotel-Restauracja JAŚ WĘDROWNICZEK w Rymanowie zaprasza na koncert Kuby Sienkiewicza i Kwartetu Jurajskiego. Wydarzenie odbędzie się 12 lutego br. (sobota) o godz. 19:00. Wstęp: 60 zł/os.

Tym razem w zupełnie nowej odsłonie brzmieniowej – Kuba Sienkiewicz Kwartet Jurajski oraz „heroiczna walka o czystość bluesa narodowego”. Piosenki Elektrycznych Gitar w odświeżonym składzie zabrzmią ponownie!

Nie zabraknie tradycyjnego rockowego brzmienia jak i też rozpoznawalnych przebojów w nieco zmienionych aranżacjach. W trakcie dynamicznego, 90-minutowego koncertu będzie można usłyszeć doskonale znane hity m.in.: Kiler, Noś długie włosy, Ona jest pedałem, Co ty tutaj robisz, Koniec, Człowiek z liściem.

W nowym składzie towarzyszyć będą artyście muzycy z wieloletnim doświadczeniem scenicznym w kraju i zagranicą. Absolwenci Akademii Muzycznej w Katowicach, wykładowcy akademiccy, współpracujący m.in. z: Piotrem Rubikiem, Robertem Janowskim, Grażyną Brodzińską, Kasią Kowalską, Jerzym Filarem, Elżbietą Adamiak.

Wspólny projekt muzyków przekłada się na wybitny poziom artystyczny wykonywanych utworów oraz na wyśmienite, spójne brzmienie zespołu.
Kuba Sienkiewicz – głos, gitary
Sebastian Ruciński – gitary
Przemysław Smaczny – perkusja
Tomasz Wójcik – gitara basowa

Zapraszamy!!!
Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc i wykupienie biletów do 7 dni od rezerwacji.
Rezerwacja biletów:

Recepcja – 603364444, 134356733
email:  
[email protected]

lub na kupbilecik.pl
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/68230/Ryman%C3%B3w/Kuba+Sienkiewicz+%26amp%3B+Kwartet+Jurajski/

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x