środa, 28 lutego, 2024
AktualnościKROSNORozrywkaWydarzenia

Koncert piosenek z filmów Disneya

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza oraz wokaliści Studia Piosenki Swing zapraszają do udziału w koncercie piosenek z filmów Disneya. 27 stycznia 2024 o godzinie 17.00 dzieci i młodzież zabiorą publiczność do świata bajek i filmów.

Zwierzogród, Pocahontas, Vaiana, Kraina Lodu, Król Lew czy Księżniczka i Żaba to tylko kilka z tytułów bajek i filmów, które znane są chyba każdemu, niezależnie od wieku. Utwory z filmów Disneya wspólnie nucą dzieci i dorośli, a w styczniu zaśpiewają je także wokaliści Studia Piosenki Swing. Na koncert zapraszamy całe rodziny w kostiumach postaci z bajek. Niech będzie bajkowo! – zachęcają organizatorzy.

Wystąpią: wokaliści Studia Piosenki SWING
Przygotowanie: Lucyna Durał, Grzegorz Przepióra
Repertuar: utwory piosenek do filmów Disneya

Miejsce: Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, sala widowiskowa, ul. Kolejowa 1, Krosno, województwo podkarpackie
Termin: 27 stycznia 2024 (sobota), godzina 17.00
Szczegóły: www.rckp.krosno.pl

Bilety: 35 zł, 30 zł ulgowy, 25 zł z Krośnieńską Kartą Mieszkańca

Bilety w sprzedaży w kasie RCKP:
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, ul. Kolejowa 1 (p. 234)
Godziny otwarcia kasy RCKP:
poniedziałek – piątek 10.00-17.30 oraz na godzinę przed wydarzeniami
oraz w sprzedaży online: https://bilety.rckp.krosno.pl/

Studio Piosenki Swing
Od pierwszego dnia ma tego samego instruktora. Wychowankowie wracają na koncerty, spotykają się, wspierają i kibicują kolejnym osiągnięciom. Lucyna Durał prowadzi zajęcia, stawiając sobie za cel rozwój talentu i osobowości oraz przygotowanie do występów estradowych swoich młodych podopiecznych. Naucza poprawnego śpiewu z odpowiednią interpretacją i właściwym sposobem poruszania się na scenie. Repertuar dobiera z uwzględnieniem indywidualnych cech i możliwości każdego uczestnika. Jej wychowankowie mają wiele okazji do publicznych wystąpień oraz do organizacji własnych wydarzeń, takich jak koncerty noworoczne czy zaduszki. Wielu z młodych wokalistów Studia Piosenki SWING zdobyło laury konkursów i festiwali różnego stopnia. Z powodzeniem uczestniczą w programach telewizyjnych jak Szansa na Sukces, The Voice of Poland czy Mam Talent. Studio Piosenki SWING koncertuje w Polsce, na Słowacji, Węgrzech i Ukrainie. Od kilku lat na scenie wokalistom towarzyszą muzycy-instrumentaliści.

Studio Piosenki Swing to nie tylko zajęcia indywidualne czy grupowe. To także okazja do spróbowania swoich sił na scenie, zobaczenia się w roli gospodarza wydarzenia proponowanego publiczności w każdym wieku. Wieczorne propozycje, takie jak koncerty noworoczne, Zaduszki Muzyczne czy koncerty pożegnalne lub okazjonalne, na stałe wpisały się do kalendarza krośnieńskich imprez. Wokaliści występują także dla swoich rówieśników, wzbogacając program edukacyjny „Sztuka. Obecny”, kierowany do krośnieńskich szkół. Autorskie audycje muzyczne to ciepło przyjęta nowość wśród propozycji dla uczniów. Każdy, kto dołącza do Studia Piosenki Swing otrzymuje nie tylko instrukcje i rady, jak śpiewać, ale też okazję do pokazania się światu.

Studio Piosenki Swing – więcej utworów:
https://www.youtube.com/channel/UCgVtRak-0pjR_3f-95jiL1g/videos

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x