czwartek, 22 lutego, 2024
AktualnościBRZOZÓWWydarzenia

Koncert Ogniska Muzycznego w Jasienicy Rosielnej „W kawiarence na rogu …”

15 listopada br. na scenie sali widowiskowej w Urzędzie Gminy w Jasienicy Rosielnej, która w tym dniu zaaranżowana została na piękną i klimatyczną kawiarenkę, odbył się porywający koncert wokalistów Ogniska Muzycznego w Jasienicy Rosielnej.

Ta muzyczna opowieść, jak charakteryzuje ją reżyserka widowiska Marta Krowiak, wprowadza słuchacza w klimat jesiennej zadumy. Historie opowiedziane przez przypadkowych gości, odwiedzających urokliwą kawiarnię niosą ze sobą wiele szczęścia i radości, ale skłaniają również odbiorców do pewnej refleksji nad tym, co było, jest i będzie.

Urzekająco wyśpiewane przez solistów najpiękniejsze polskie utwory muzyczne takie jak „Odpływają kawiarenki”, „Niech żyje bal”, „Miasteczko cud”, „Wsiąść do pociągu”, „Parasolki” czy „Tańczące Eurydyki” wprowadziły licznie zgromadzoną publiczność w ciepły jesienny klimat. W trakcie koncertu, oprócz części wokalnej, można było usłyszeć głębokie teksty literackie wybitnych polskich pisarzy i poetów: Olgi Tokarczuk, Tadeusza Karasiewicza oraz Wisławy Szymborskiej.

Wszystkim artystom Ogniska Muzycznego w Jasienicy Rosielnej gratulujemy talentu i scenicznego obycia, a pani Marcie Krowiak dziękujemy za wspaniały pomysł i aranżację koncertu oraz profesjonalne przygotowanie. Z niecierpliwością czekamy na kolejne inicjatywy!

Źródło: jasienicarosielna.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x