czwartek, 30 listopada, 2023
AktualnościRozrywkaWydarzenia

Koncert Jana Kondraka w JASIU WĘDROWNICZKU

Hotel-Restauracja JAŚ WĘDROWNICZEK w Rymanowie zaprasza na wyjątkowy koncert artysty z Lubelskiej Federacji Bardów. Jan Kondrak śpiewa Cohena, Dylana, Okudżawę i Stachurę. 3 stycznia 2020 r. (piątek) godz. 18.00. Wstęp 30 zł/os.

Jan Kondrak – wielki głos, co do skali i siły pewnie największy spośród polskich głosów bardowskich. Jest też cenionym autorem i kompozytorem. Pisze dla siebie i innych, na przykład dla Marka Dyjaka. Ma na koncie jedenaście płyt z LFB i osiem solowych dokonań.

Występuje w konwencji „na głos męski i gitarę”, ewentualnie z towarzyszeniem dwóch, trzech akompaniatorów. Z klasą sięga po klasykę piosenki autorstwa Leonarda Cohena, Boba Dylana, Edwarda Stachury, Bułata Okudżawy, Włodzimierza Wysockiego, Stinga, Jacka Kaczmarskiego.

Uroda głosu predestynuje go szczególnie do wykonywania romantycznych ballad, tchnących pobliskim stepem i wolnością, zaś temperament osobisty popycha go do kabaretowego sposobu prowadzenia koncertów.

Absolwent polonistyki na UMCS. Autor, kompozytor i wykonawca piosenek. Tłumacz, publicysta i prozaik. Współzałożyciel Lubelskiej Federacji Bardów. Zdobywca nagród na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie, Krajowym Festiwalu Piosenki w Opolu i świnoujskiej FAMIE.

JAN KONDRAK

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZĄ REZERWACJĘ MIEJSC.

KONTAKT – RECEPCJA:
Tel.: 13 43 567 33, 603 364 444
e-mail: [email protected]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x