piątek, 23 lutego, 2024
AktualnościBRZOZÓWKROSNORYMANÓWSANOKWydarzenia

Kolejny kosmetyk wycofany z rynku

W związku z informacjami firmy DM-Drogerie Markt Sp. z o.o. Główny Inspektorat Sanitarny informuje, że następujący produkt kosmetyczny został wycofany z rynku:

Korektor – essence CAMOUFLAGE+ MAT w kolorze 50 (warm toast) partie 0DBCB i 0DBCA. Produkt jest wycofywany z uwagi na niewłaściwą jakość mikrobiologiczną.

Szczegóły znajdują się w poniższej informacji:

Firma cosnova GmbH wycofuje korektor essence CAMOUFLAGE+ MAT w kolorze 50 (warm toast), partie 0DBCB i 0DBCA.

Podczas kontroli jakości niestety stwierdziliśmy, że partie 0DBCB i 0DBCA koloru 50 są skażone mikrobiologicznie. Wykryto, że zarazek wodny i środowiskowy, który w pewnych okolicznościach – zwłaszcza u osób osłabionych (o zmniejszonej odporności) – może wywoływać choroby.

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych konsumentów ma dla nas najwyższy priorytet. Dlatego podjęliśmy decyzję o wycofaniu tego produktu i prosimy o zaprzestanie używania wadliwych partii korektora essence CAMOUFLAGE+ MAT w kolorze 50 i zniszczenie go lub zwrot do oddziału, w którym został zakupiony, w zamian za zwrot ceny zakupu.

Numer partii znajduje się na dnie buteleczki, numer koloru znajduje się na etykiecie EAN.

W razie pytań jesteśmy dostępni telefonicznie na naszej infolinii dla klientów: 00 800 267 66 820 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 18.00 lub e-mailowo pod adresem [email protected].

cosnova GmbH

Źródło: GIS

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x