środa, 29 maja, 2024
AktualnościRozrywkaWydarzenia

Karolina i Adrian chcą ratować podkarpacką turystykę

Karolina Muzyczuk i Adrian Wrzesień na swoim blogu TopKarpacie promują najciekawsze turystycznie miejsca w naszym regionie. Teraz w dobie kryzysu postanowili pomóc w odbudowaniu podkarpackiej branży turystycznej.

Karolina i Adrian odwiedzają najlepsze restauracje, hotele oraz wszelkie atrakcje turystyczne, a relacje ze swoich podróży zamieszczają w mediach społecznościowych.

“Działamy według zasady: cudze chwalicie, swego nie znacie. Poznajemy to wszystko co jest w stanie zaciekawić potencjalnego turystę, ale i “zwykłego Kowalskiego”, który nie zdaje sobie sprawy ile ciekawych miejsc może znaleźć w swojej okolicy. Skupiamy się na restauracjach, miejscach noclegowych oraz wszelkich dostępnych atrakcjach turystycznych. Z każdego miejsca przeprowadzamy relację tekstową lub rozmawiamy z właścicielem takiego obiektu i zamieszczamy przeprowadzony wywiad. Lubimy poznawać ludzi, wierzymy że za każdą osobą, każdym biznesem kryję się ciekawa historia, która jest warta poznania.”

W dobie pandemii koronawirusa, zupełnie za darmo, chcą wspomóc podkarpacki biznes związany z turystyką, który obecnie przeżywa kryzys.

“Postanowiliśmy, że będziemy tworzyć relację z tych miejsc zupełnie za darmo. Chcemy w ten sposób wesprzeć lokalny rynek oraz zrobić coś dobrego dla innych. Nie jest to oczywiście rozwiązanie wszystkich problemów, ale staramy się pomóc na tyle na ile możemy. Wierzymy że razem jesteśmy w stanie odbudować podkarpacką gospodarkę oraz lokalny biznes turystyczny.”

Jeżeli chcecie za darmo promować swój biznes wystarczy napisać na adres: [email protected].

“Czekamy na wiadomości od Was, wierzymy że razem jesteśmy w stanie odbudować podkarpacką gospodarkę oraz cały lokalny biznes turystyczny!”

WIĘCEJ >>TUTAJ<<

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x