czwartek, 13 czerwca, 2024
AktualnościRozrywkaWydarzenia

Karnawałowy Maraton Muzyczny na rzecz hospicjum

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie zaprasza na koncert charytatywny na rzecz krośnieńskiego hospicjum. W Karnawałowym Maratonie Muzycznym wystąpi profesor Andrzej Pikul oraz studenci jego klasy fortepianu w krakowskiej Akademii Muzycznej.

On, związany z Krosnem od najmłodszych lat, jest jednym z najbardziej cenionych polskich i europejskich pedagogów gry na fortepianie, kierownikiem Katedry Fortepianu Akademii Muzycznej w Krakowie. Oni to niezwykle utalentowani, młodzi pianiści pełni twórczej pasji. On wykształcił do tej pory kilkudziesięciu znakomitych artystów i pedagogów z Polski, Chile, Hiszpanii, Japonii, USA, Wielkiej Brytanii, Włoch. Oni zdobywają laury na międzynarodowych konkursach pianistycznych i prowadzą intensywne życie koncertowe. On jest dla nich mistrzem i przyjacielem. Oni są jego troską i sensem pracy pedagogicznej. Razem są jak wielonarodowościowa orkiestra, która może mieć tylko jednego dyrygenta.

Prof. dr hab. Andrzej Pikul oraz dr Piotr Kowal Aniela Madera, Manuel Casares, Margerita Kozlovska, Małgorzata Kruczek, Guillermo Rodríguez, Marian Michalski, Bartosz Parszewski, Radosław Goździkowski, Matteo Zoli, Jan Olesz, Onyu Sit oraz Mateusz Zubik grają tak pięknie, jak nikt inny. Przyjadą do Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza dać niezapomniany charytatywny koncert karnawałowy dla wszystkich mieszkańców Krosna i osób związanych z piękną ideą krośnieńskiego Hospicjum. To będzie wieczór niezapomnianych muzycznych doznań! Zapraszamy!

KARNAWAŁOWY MARATON MUZYCZNY
Koncert charytatywny na rzecz hospicjum w krośnie

Miejsce: Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, sala widowiskowa, ul. Kolejowa 1, Krosno, województwo podkarpackie
Termin: 23 lutego 2019, godzina 16.00 (kolejne części 17.15 i 18.30)
Wejściówki na koncert (całość lub poszczególne części) do odebrania w kasie RCKp

Godziny otwarcia kasy RCKP:

poniedziałek – piątek 10.00-13.00 oraz 14.30-17.30
sobota 10.00-14.00 oraz na godzinę przed wydarzeniem

Rezerwacja telefoniczna i internetowa:
13 43 218 98 w. 159 | [email protected]

RCKP Karnawałowy maraton muzyczny 2019 PROGRAM

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x