wtorek, 27 lutego, 2024
AktualnościKROSNOWydarzenia

Jasielscy kryminalni przechwycili ponad pół kilograma amfetaminy

Dzięki pracy jasielskich kryminalnych, na czarny rynek nie trafiło ponad pół kilograma amfetaminy. Policjanci przejęli narkotyki oraz zatrzymali mężczyznę, do którego należały zabronione substancje. 25-latek usłyszał już zarzut i trafił do aresztu.

Pod koniec grudnia ubiegłego roku, na terenie powiatu krośnieńskiego, funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie substancje zabronione. 25-latek przewoził je w foliowej siatce, którą miał schowaną pod kurtką.

Dzięki działaniom funkcjonariuszy, którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, przejęte zostało ponad pół kilograma amfetaminy.

25-latek usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, do którego się przyznał. Sąd Rejonowy w Krośnie zadecydował o zastosowaniu wobec niego tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

To kolejny sukces jasielskich kryminalnych w kwestii zwalczania przestępczości narkotykowej. Ostatnio we wrześniu i październiku minionego roku, policjanci przejęli łącznie ponad 10 kg marihuany.

dl

Źródło: KPP Jasło

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x