czwartek, 30 maja, 2024
AktualnościSANOKWydarzenia

Jarmark adwentowy on-line od 7 do 23 grudnia

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, po konsultacjach z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną oraz powołując się na rozporządzenie Rady Ministrów ws. ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, Jarmark Adwentowy na Rynku w Sanoku nie odbędzie się w tradycyjnej formie. Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców oraz oczekiwaniom wystawców, postanowiliśmy zaproponować specjalny projekt – Jarmark Adwentowy w wersji on-line.

Zdajemy sobie sprawę, że przez ostatnie miesiące rękodzielnicy, rzemieślnicy i twórcy ludowi przygotowywali się do Jarmarku, czego efektem jest wyjątkowa oferta świąteczna. Od 7 do 23 grudnia br. zostanie utworzone na profilu na Facebooku Miasto Sanok wydarzenie Jarmark Adwentowy on-line, gdzie będziemy udostępniać i informować o wytworzonych przez producentów świątecznych produktach. Oferta będzie też publikowana na stronie sanok.pl w specjalnej zakładce oraz na portalu „Tygodnika Sanockiego”. Chcemy w ten sposób zachęcać do świątecznych zakupów lokalnie. Za pośrednictwem stron i odnośników będzie można skontaktować się z wystawcami oraz zamówić towar i produkty, z dostarczeniem, odbiorem osobistym bądź za pomocą przesyłki. Będzie też możliwość zaoferowania świątecznych potraw, wypieków czy tradycyjnej żywności.

Choć nic nie zastąpi świątecznej atmosfery w gronie przyjaciół, rodziny i najbliższych, gwaru, wspólnie śpiewanych kolęd, to w tym dziwnym czasie, gdy nasza aktywność przenosi się do sieci, my, dostosowując się do panującej sytuacji, przenosimy klimat świąteczny jarmarku do Internetu i chwytamy jego nastrój. Poczta pantoflowa i polecenia maja ogromną siłę. Przekażmy dalej tę informację i udostępniajmy. Wymieniajmy się usługami i pomóżmy sobie w tym ciężkim czasie. Kupując u sąsiadów, znajomych, czy rodziny, pomagamy sobie nawzajem. Zakupy zrobione u „znajomych”, w małych lokalach, sklepach detalicznych, za pośrednictwem strony internetowej są łatwiejsze, wygodniejsze i z pewnością są gwarantem najlepszej obsługi. Produkty własnoręcznie wykonane wprowadzają prawdziwie magiczny nastrój w naszych domach i ucieszą obdarowywanych. Każdy znajdzie coś dla siebie w ofercie produktów świątecznych, ozdób, upominków a także potraw. 

Producenci, którzy zechcieliby wziąć udział w Jarmarku on-line, proszeni są o zgłoszenie na adres e-mail: [email protected].
Źródło: sanok.pl
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x