środa, 29 maja, 2024
AktualnościBRZOZÓWWydarzenia

Jaka władza, taki rozmach [INTERWENCJE]

– Prosimy o udostępnienie zdjęcia i informacji mieszkańców ulicy Polnej, jak władze Brzozowa bagatelizują prośby o zrobienie drogi  – piszą do nas Czytelnicy. Ludzie muszą się borykać z rzeczywistością, dojeżdżając każdego dnia do miasta, i to po kilka razy. Burmistrz chwali się remontem ulicy Parkowa – Polna. A ulica Polna w Brzozowie tak w rzeczywistości wygląda.

Czytelnicy informują dalej: – Ciekawostka z ostatnich dni. Sypnęli z gminy klińcem gdzieniegdzie, żeby się ludzie nie odzywali w największy deszcz w tamtym tygodniu. Ostatnio na zapytanie w PGK Brzozów o wóz asenizacyjny dostaliśmy odpowiedź, że za chwilę po śmieci nie będzie jak dojechać (a już nie mówiąc o ściekach). To jak mają dojeżdżać ludzie do domów? – pytają cierpko Czytelnicy.
* * *
Założyciel Brzozowa król Kazimierz Wielki zastał Polskę drewnianą, a zostawił murowaną. Obecny włodarz, który niedawno hucznie obchodził 661 rocznicę założenia miasta, zastał drogi żwirowane, a zostawi dosypane. Jaka władza, taki rozmach.
red
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kinga
Kinga
3 lat temu

Niech udostępni kto może

Mistrz Skywalker
Mistrz Skywalker
3 lat temu

A kto się domaga asfaltu. ile domów na końcu ulicy Polna jest ? Czy ja się domagam asfaltu jak postawię dom w lesie – nie śmiałbym. Chcecie wszędzie beton.

Kinga
Kinga
3 lat temu

Nie ma nigdzie w zmianki o asfalcie nikt nawet o to nie prosi nie wspomina więc do czego ten komentarz. A nawet jeśli to co kogo to interesuje ludziom pod same domy na Parkowej asfalty kładą na prywatnych posesjach , a gmina droga w Brzozowie nie może być co ma do zeczy ile domów jest na końcu ulicy Polnej dla mnie może tam stać nawet jeden a gmina ma obowiązek o gmina drogę w jakiś sposób dbać U niektórych 4 pokolenia zamieszkują tą drogę i cały czas palca podatki . Jedni krzyczą chodniki inni kanalizacja jeszcze inni remont drogi z… Czytaj więcej »

Grażyna
Grażyna
3 lat temu
Reply to  Kinga

Nie masz racji, gmina jak każdy gospodarz musi ważyć na co ją stać i oczywiste jest, że najpierw wybierze się inwestycje gdzie zaspokoi się więcej potrzeb. Nie jesteśmy Norwegią żeby było nas stać na drogi dla każdego. A o rozdziale klińca decyduje przewodniczący i zarząd osiedla a nie burmistrz. Był ktoś z mieszkańców w zarządzie osiedla?

Kinga
Kinga
3 lat temu
Reply to  Grażyna

A Pani myśli że ludzie proszą o tą drogę miesiąc czy dwa bądź rok ! A Ponad 30 lat i bardzo bym prosiła by nikt nie robił wywodów na temat czy pani była tam czy tam i kto czym zarządza i dysponuje bo ktoś kto się tym interesuje to wie gdzie ma napisać i zadzwonić a jeśli to nie pomaga to potem tak to wygląda .

Kinga
Kinga
3 lat temu
Reply to  Kinga

Była pani w Norwegii że tak mówi

Guma
Guma
3 lat temu

A dlaczego tego nie zrobił poprzedni burmistrz ?

Kinga
Kinga
3 lat temu
Reply to  Guma

A dlaczego nie zrobił tego tamten Burmistrz i wcześniejszy i wcześniejszy możemy się licytować bez końca . A dlaczego nie podpiszesz się Imieniem i Nazwiskiem?

Guma
Guma
3 lat temu
Reply to  Kinga

No więc właśnie. To po co się czepiać.

Kinga
Kinga
3 lat temu
Reply to  Guma

Kto się kogo czepia?

Gucio
Gucio
3 lat temu
Reply to  Kinga

A Pani czemu nie podpisze sie z imienia i nazwiska ??

11
0
Would love your thoughts, please comment.x