środa, 28 lutego, 2024
AktualnościSANOKWydarzenia

Gramy dla Martynki

Zespół Szkół Nr 3 w Sanoku i Zespół Szkół Nr 5 im. Ignacego Łukasiewicza w Sanoku zapraszają na V Charytatywny Turniej Mikołajkowy SHLPN dla Martynki Posadzkiej.

Czasami tak niewiele potrzeba, żeby pomóc drugiemu człowiekowi, bo każdy nawet najmniejszy gest, może mieć wielkie znaczenie. Dlatego z całego serca zapraszamy do sportowego kibicowania i wsparcia naszej inicjatywy.- zachęcają organizatorzy wydarzenia.

START: 9 grudnia br. (sobota), godz. 8.30, hala sportowa ZS nr 3 w Sanoku, ul. Stróżowska 16.

W programie:
Drużynowy Turniej Piłki Halowej o Puchar STAROSTY SANOCKIEGO
Drużynowy Turniej Rzutów Karnych o Puchar Posła Piotra Uruskiego
W turnieju zagra 9 drużyn, zawodnicy z rocznika 1993 i STARSI
STOMET SANOK
STAL SANOK OLDBOYS
ORLEN S.A. Oddział PGNiG w Sanoku
TRAVEL PL
NAUCZYCIELE ZS3/ZS5
DRUCZEK SANOK
TEAM PISAROWCE
KOLEJARZ ZAGÓRZ
HARNAŚ SANOK

Podczas Turnieju odbędzie się kiermasz ozdób świątecznych, zbiórka do puszek i aukcje. Uzyskana pomoc przeznaczona zostanie na wsparcie leczenia 12-letniej Martynki Posadzkiej z Pisarowiec koło Sanoka, podopiecznej Fundacji ISKIERKA. Gościnnie wystąpią gimnastycy z Uczniowskiego Klubu Sportowego Spartanie Zahutyń, przyjaciele Martynki.

Do wylicytowania będzie m.in. opaska kapitańska z podpisem Kuby Błaszczykowskiego, piłka z podpisami zawodników i szkoleniowców I Drużyny Wisły Kraków, koszulka podpisana przez Joannę Jędrzejczyk, rękodzieła, vouchery podarunkowe, książki z autografami i wiele innych.

Martynka Posadzka to trzykrotna mistrzyni świata, wielokrotna mistrzyni Polski i Europy w fitnessie gimnastycznym . W dniu 9 urodzin, 16.03.2020 r. zdiagnozowano u dziewczynki ostrą białaczkę limfoblastyczną. Po długim leczeniu, walce z przeciwnościami Martynka wróciła do szkoły i treningów. Równo rok temu wystąpiła z przyjaciółmi UKS Spartanie podczas IV Turnieju Mikołajkowego SHLPN, aby pomóc choremu dziecku.

Dzisiaj to ona potrzebuje NASZEJ i PAŃSTWA pomocy, ponieważ w czerwcu 2023 r., nastąpiła WZNOWA ostrej białaczki limfoblastycznej.

Wpłaty finansowe należy dokonać na konto Fundacja Iskierka
Warszawa 00-544, ul. Wilcza 28/8
ING Bank Śląski nr konta:
05 1050 0099 6781 1000 1000 0983
tytułem: Darowizna Posadzka Martyna – TURNIEJ SHLPN

DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x