czwartek, 18 kwietnia, 2024
AktualnościRozrywkaWydarzenia

Głosujmy na plac zabaw w Humniskach!

Zachęcamy wszystkich do oddania swojego głosu na plac zabaw w Humniskach w ramach konkursu „Podwórko NIVEA”. Działka, na której ma powstać plac zabaw położona jest w Humniskach za Domem Strażaka. Wyjątkowe Podwórka NIVEA powstaną w 40 lokalizacjach, które zbiorą największą liczbę Waszych głosów.

Podwórko NIVEA

Głosowanie trwa od 1 kwietnia do 31 maja i podzielone jest na dwie tury. Z końcem kwietnia poznamy pierwsze 20 zwycięskich lokalizacji, a kolejnych 20 zostanie ogłoszonych z końcem maja. W głosowaniu może wziąć udział każda osoba fizyczna, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych, w tym również osoby zgłaszające lokalizacje, członkowie organów spółdzielni mieszkaniowych, burmistrzowie, wójtowie oraz pracownicy gmin i spółdzielni mieszkaniowych. Głosować można poprzez stronę

http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko?dpl=deeplink-podworko

odnajdując lokalizację placu zabaw Humniska i potwierdzając oddanie głosu. Aby wziąć udział w głosowaniu wystarczy posiadać aktywny adres e-mail. Każdego dnia możesz oddać jeden głos na wybraną przez siebie lokalizację!

Podwórko NIVEA

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x