środa, 24 lipca, 2024
Aktualności

Gadanie na zawołanie. Zapisz się na warsztaty!

WARSZTATY WYPOWIEDZI to autorski projekt członków Stowarzyszenia Przestrzeń Twórcza. Dwudniowe szkolenie odbędzie się w dniach 13 i 14 września br. w Brzozowskim Domu Kultury. WARSZTATY POPROWADZI Maciej Patronik, aktor, reżyser, filolog, członek Stowarzyszenia Przestrzeń Twórcza. Podczas warsztatów wykorzystane zostaną narzędzia stosowane w teatrze. Poznamy sposoby radzenia sobie ze stresem podczas publicznego wypowiadania się. Dowiemy się jak kontrolować swoją wypowiedź, gestykulację. Będą to warsztaty poznawania siebie, swoich mocnych stron, otwierania się na innych ludzi.

Skąd pomysł na takie warsztaty?

Z własnego doświadczenia, z obserwacji otoczenia, ludzi. Od różnych osób pozyskaliśmy informację o ich trudnościach związanych z koniecznością chociażby krótkiej wypowiedzi na forum publicznym, nawet podczas formalnych spotkań w mniejszym gronie. Nie potrafimy zaprezentować siebie, swoich dokonań i umiejętności, np. podczas rozmów rekrutacyjnych. Nieodpowiednia komunikacja jest powodem konfliktów. Boimy się dopytać podczas spotkania i robimy coś w niewłaściwy sposób lub niewłaściwie przekazujemy informacje dalej. Zdarza się, że nasza wypowiedź jest „pod nosem” i jest kompletnie niezrozumiała dla słuchacza.

Jednocześnie informujemy, że warsztaty przygotowaliśmy również 4 i 5 października w Zagórzu dla osób, którym nie odpowiada termin wrześniowy.

Kilka ważnych informacji dla osób zainteresowanych:
1. Warsztaty są bezpłatne.
2. Dla uczestników przygotowano serwis kawowy i obiad.
3. Liczba miejsc jest ograniczona.
4. Prosimy o zgłoszenia SMS na numer: 606 420 795 lub 603 404 511 lub e-mail: [email protected]

Autor projektu: Magdalena Korona, Aneta Masłyk
Realizacja projektu: Maciej Patronik, Aneta Masłyk, Magdalena Korona, Monika Koszela, Katarzyna Brodzicka.
Projekt i wykonanie plakatu: Maciej Haudek

Inicjatywa dofinansowywana jest ze środków projektu „Podkarpacki Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Nasi partnerzy: Brzozowski Dom Kultury, Grupa DOBRA MYŚL.

Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej w Brzozowie dziękujemy za pomoc w promocji wydarzenia.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie facebook Stowarzyszenia Przestrzeń Twórcza: https://www.facebook.com/events/447050112547444/

Warsztaty Wypowiedzi

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x