niedziela, 25 lutego, 2024
AktualnościWydarzenia

Finał konkursu “Bezpieczne Wakacje 2018” [FOTO]

Dzisiaj w sali Starostwa Powiatowego w Brzozowie odbył się uroczysty finał konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2018”. Zwycięzcy i wyróżnieni otrzymali pamiątkowe dyplomy i cenne nagrody.

W dzisiejszym uroczystym spotkaniu udział wziął kom. Marcin Kozielec I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie, kom. Jacek Myćka Naczelnik Wydziału Prewencji  i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie, przedstawiciel Starosty Brzozowskiego – Naczelnik Oświaty Rozwoju  Regionalnego i Promocji Powiatu Magdalena Pilawska oraz autorzy zwycięskich i wyróżnionych prac konkursowych wraz z opiekunami.

Na wstępie przywitano laureatów oraz towarzyszących im pedagogów. W imieniu starosty brzozowskiego, Pani Magdalena Pilawska pogratulowała zwycięzcom i wyróżnionym w konkursie osiągniętych sukcesów. Zachęcała do aktywnego udziału w kolejnych edycjach. Podkreśliła znaczenie corocznie organizowanego konkursu, który procentuje większą świadomością i wiedzą dzieci oraz młodzieży w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Zwycięzcy etapu powiatowego i autorzy wyróżnionych prac plastycznych otrzymali cenne nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Prezenty zostały ufundowane przez Starostę Brzozowskiego, Wójta Gminy Domaradz, Wójta Gminy Haczów.

Konkurs plastyczny “Bezpieczne Wakacje” promuje wśród dzieci i młodzieży bezpieczne formy spędzania wolnego czasu podczas wakacji, zachowania wolne od nałogów i inne pozytywne wzorce. W tegorocznej edycji wzięło udział 165 dzieci z 20 szkół z terenu powiatu brzozowskiego.

Laureatom konkursu jeszcze raz serdecznie gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach „Bezpiecznych Wakacji”.

Źródło: KPP Brzozów

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x