niedziela, 25 lutego, 2024
AktualnościKROSNOWydarzenia

ETNO-WEEKEND, czyli dwudniowe warsztaty z tradycją!

Etnocentrum Ziemi Krośnieńskiej przygotowało nie lada gratkę dla miłośników dawnych zwyczajów, tradycji, rzemiosła ludowego i kuchni staropolskiej! Kolejny Etno-weekend odbędzie się już 17-18 lutego 2024.

Podczas najbliższego Etno-weekendu, uczestnicy poznają tajniki wykonywania biżuterii koralikowej, a nawet sami wykonają bransoletkę wg własnego projektu! Etno-weekend w Krośnie to także sposobność do skosztowania potraw kuchni staropolskiej i próba ich samodzielnego wykonania.

Zajęcia prowadzone będą przez pracowników Etnocentrum Ziemi Krośnieńskiej w profesjonalnie przygotowanych salach warsztatowych. Na każdego uczestnika czekać będą materiały na warsztaty rękodzielnicze oraz produkty na zajęcia kulinarne.

Podczas weekendowych warsztatów Etnocentrum zapewnia także opiekę animatora kultury regionalnej, który w czasie wolnym od warsztatów zachęci do poznania regionu i lokalnych tradycji poprzez zapoznanie się z naszą ekspozycją stałą i czasową.

Miejsce: Etnocentrum Ziemi Krośnieńskiej, ul. Kolejowa 29a, Krosno

Cena: 200 zł/osoba (płatność na miejscu w dniu rozpoczęcia warsztatów). Zapisu należy dokonać przez formularz online (dostępny na stronie internetowej).

O szczegółach oferty można dowiedzieć się:

– wchodząc na stronę internetową: www.etnocentrum.pl/pl/etno-weekend

– dzwoniąc pod numer telefonu: 13 474 35 12

– lub pisząc na adres mailowy: [email protected]

Oferta skierowana jest do osób dorosłych. Etno-weekend to całość pakietu, składająca się z warsztatów kulinarnych (min. 3 h), rękodzielniczych (min. 5 h) i czasu spędzonego z animatorem kultury regionalnej w Etnocentrum Ziemi Krośnieńskiej.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x