sobota, 20 lipca, 2024
AktualnościBRZOZÓWWydarzenia

Dwie kolizje i kierowcy pod wpływem alkoholu. Weekend na drogach powiatu brzozowskiego

W miniony weekend doszło do dwóch kolizji, których sprawcą był jeden mężczyzna. Wsiadł on do samochodu pomimo wcześniej wypitego alkoholu. Na szczęście w zdarzeniach nie ucierpiały żadne osoby. W dodatku dwóch innych kierowało samochodami będąc pod wpływem alkoholu.

Do kolizji doszło w piątek w miejscowości Przysietnica około godziny 15. Do dyżurnego brzozowskiej komendy wpłynęło zgłoszenie, że na miejscu doszło do zdarzenia, a kierowca jest pijany. Świadkowie uniemożliwili kierującemu dalszą jazdę zabierając mu kluczyki. Jak się okazało 61-latek mieszkaniec powiatu brzozowskiego zdążył w krótkim czasie doprowadzić do dwóch kolizji, a badanie na stan trzeźwości wykazało, że mężczyzna ma w organizmie blisko 2,5 promila. Na szczęście nikt nie ucierpiał w zdarzeniach.

W sobotę w miejscowości Jasienica Rosielna, kierujący oplem 50-letni mężczyzna mieszkaniec powiatu brzozowskiego uderzył na parkingu w inny samochód, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci szybko ustalili kierującego pojazdem. Po krótkim czasie od zdarzenia, zastali go w miejscu zamieszkania i przebadali na stan trzeźwości. Mężczyzna miał w organizmie 2 promile alkoholu.

W niedzielę w nocny, dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał informację, że doszło do awantury w miejscowości Humniska. Kłótnia pomiędzy dwoma osobami zakłócała spokój nocny mieszkańcom. Krzyki docierały  z wnętrza pojazdu marki Seat. Policjanci na miejscu ustalili, że był to 28-letni mężczyzna, który pokłócił się ze swoją partnerką, do której przyjechał samochodem. Po badaniu na zawartość alkoholu okazało się, że kierujący miał w organizmie 0,28 promila.

Kierowcom zatrzymano prawo jazdy i teraz wszyscy za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

Źródło: KPP Brzozów

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x