poniedziałek, 15 lipca, 2024
AktualnościBRZOZÓWWydarzenia

Drukarki i długopisy 3d dla Fundacji Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak w ramach programu JESTEŚMY BLISKO Banku PEKAO S.A.

W sobotę 27.05.2023 uczestników warsztatów w naszej Fundacji odwiedzili pracownicy Banku PEKAO S.A. o/Brzozów. Przekazali oni sprzęty, które pozwolą dzieciom i młodzieży na rozwój swoich zainteresowań. Wszystko zostało zakupione z programu grantowego JESTEŚMY BLISKO. W ramach tego programu otrzymaliśmy drukarki 3D, długopisy 3D, multiszlifierki oraz ogromny zapas filamentów. Podczas spotkania dzieci z grupy Akademii Kreatywnego Rozwoju oraz uczestnicy projektu „EduMars: Z Brzozowa na Marsa” poznali działanie drukarek 3d oraz historię ich powstania. Każdy z uczestników spróbował rysunku długopisem 3d.

Spotkanie z naszymi gośćmi cieszyło się dużym zainteresowaniem. Było dużo zabawy i radości podczas prób wydruku i rysunku 3d. Dzieci zadawały bardzo wiele pytań, na które odpowiedzi nie zawsze były łatwe.

Z całego serca dziękujemy p. Sebastianowi Kondyjowskiemu – dyrektorowi oddziału Banku PEKAO S.A. w Brzozowie oraz wolontariuszom- pracownikom oddziału Banku w Brzozowie, którzy przyjechali do nas przekazać sprzęt oraz pomogli dzieciom w jego obsłudze.

Dziękujemy Małgorzacie Góreckiej, Ewie Baran, Elżbiecie Mrozek, Dorocie Kornadze, Annie Sobocie, Beacie Gieruli-Gut, Łukaszowi Wojtowiczowi. Dziękujemy Aleksandrze Gut za prezentację i omówienie działania otrzymanych sprzętów.

Tekst i foto: Fundacja Pomocy Dzieciom im. Stanisławy Bieńczak

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x