piątek, 23 lutego, 2024
AktualnościBRZOZÓWKROSNORYMANÓWSANOKWydarzenia

Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Szansa na 40 tys. złotych!

Podkarpacka Izba Gospodarcza zaprasza osoby do 30 roku życia chcące założyć działalność gospodarczą do skorzystania z dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach projektu pod nazwą: „MOJA FIRMA – MOJA PRZYSZŁOŚĆ”.

Aby móc ubiegać się o dotację trzeba spełnić jedynie trzy warunki: być osobą poniżej 30 roku życia; zamieszkiwać teren województwa podkarpackiego oraz być osobą bezrobotną niezarejestrowaną w powiatowym urzędzie pracy. Dodatkowo co najmniej 50% zrekrutowanych Uczestników projektu, będzie zamieszkiwać (w rozumieniu Kodeksu Cywilnego) miasta średnie lub miasta tracące funkcje społeczno-gospodarcze tj. Dębica, Jarosław, Jasło, Krosno, Łańcut, Mielec, Nisko, Przemyśl, Przeworsk, Ropczyce, Sanok, Stalowa Wola, Tarnobrzeg. Ponadto w szczególności do wzięcia udziału w projekcie zachęcane są kobiety oraz osoby z niepełnosprawnością.

W ramach projektu możliwe jest uzyskanie bezzwrotnej dotacji w kwocie ok. 40.000 złotych na rozpoczęcie działalności gospodarczej, z czego wsparcie w wysokości 23.050,00 zł może być przeznaczone na zakup maszyn i urządzeń niezbędnych do produkcji lub świadczenia usług, natomiast wsparcie wypłacane w wysokości 2.800,00 zł przez 6 miesięcy jest przewidziane na  bieżące wydatki związane z utrzymaniem działalności gospodarczej. Każdy uczestnik projektu, który weźmie udział w projekcie, będzie miał szansę uzyskać znaczące wsparcie na starcie swojej firmy.

Chcąc uzyskać fachową poradę dotyczącą swojego pomysłu oraz specjalistyczne doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej zapraszamy do kontaktu z biurem projektu „MOJA FIRMA – MOJA PRZYSZŁOŚĆ” www.pigkrosno.pl lub pod numerem telefonu: 501 740 548, lub pisząc na adres e-mail: [email protected] 

WIĘCEJ O PROJEKCIE >>TUTAJ<<

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x