środa, 28 lutego, 2024
AktualnościBRZOZÓWWydarzenia

Dachowanie w Dydni. Cztery osoby trafiły do szpitala

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj w nocy w Dydni. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, kierujący bmw stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w przepust i doprowadził do dachowania samochodu. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiło cztery osoby. Niestety mimo udzielonej pomocy, życia jednego z pasażerów nie udało się uratować.

Do wypadku doszło dzisiaj w nocy około godz. 3 w Dydni. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący bmw, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi, uderzył w przepust, po czym samochód dachował na pobliskiej posesji. Kierujący przewoził trzech pasażerów. Wszyscy uczestnicy w wieku od 19 do 28 lat, mieszkańcy powiatu brzozowskiego, zostali ranni i przewiezieni do szpitala.

Pomimo wysiłków lekarzy, życia 19-letniego pasażera nie udało się uratować.

Funkcjonariusze, pracujący na miejscu zdarzenia, wykonali czynności procesowe, które pozwolą na dokładne wyjaśnienie okoliczności wypadku.

Ustalono, że samochodem kierował 19-letni mężczyzna, od którego została pobrana krew do badań w celu stwierdzenia jego stanu trzeźwości.

Źródło: KPP Brzozów

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x