środa, 29 maja, 2024
AktualnościBRZOZÓWWydarzenia

Czołówka w Starej Wsi

Dzisiaj rano w Starej Wsi doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Prawdopodobną przyczyną było zaśniecie kierowcy volva, który zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym hyunadiem. Obaj kierowcy trafili do szpitala. Policja apeluje o ostrożność.

Dzisiaj około godz. 5.30, brzozowscy policjanci zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Starej Wsi. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący volvem, 64-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego, w trakcie jazdy prawdopodobnie zasnął za kierownicą. Jego samochód zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z nadjeżdżającym hyunadiem. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący pojazdami byli trzeźwi. Podróżowali sami.

Wskutek tego zdarzenia obaj kierowcy doznali obrażeń i zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście ich obrażenia okazały się niegroźne.

Policja apeluje do kierowców o ostrożność i przypomina o właściwym wypoczynku przed podróżą! Jeśli czujemy się zmęczeni, to zrezygnujmy z wyjazdu lub z kierowania pojazdem. Pamiętajmy, że wypoczęty kierowca – to czujny kierowca!

Źródło: KPP Brzozów

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x