środa, 29 maja, 2024
AktualnościBRZOZÓWKROSNORYMANÓWSANOKWydarzenia

Chcesz grać razem z WOŚP w czasie 29. Finału WOŚP? Dorzuć się do eSkarbonki!

W tym roku kolorowe puszki Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP pojawią się nie tylko na ulicach, ale także w Internecie. Z myślą o osobach, które chcą wpłacić datki wprost ze swojego domu, Sztab przygotował wirtualną skarbonkę, do której można łatwo i bezpiecznie przesłać pieniądze, które zasilą konto fundacji.

29. Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia 2021 roku. Początkowo miał się odbyć tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia, ale plany pokrzyżowała pandemia. Niewykluczone, że z powodu pandemii właśnie w tym roku część ludzi pozostanie finałowej niedzieli w domu, ale wcale nie oznacza to, że nie będzie mogło wesprzeć Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wręcz przeciwnie, można to zrobić i to nie wychodząc nawet z domu.

Bieszczadzki Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z myślą o osobach, które chcą wpłacić datki wprost ze swojego domu, przygotował wirtualną skarbonkę, do której można łatwo i bezpiecznie przelać pieniądze, które zasilą konto fundacji

Tegoroczny Finał WOŚP będzie się znacznie różnił od poprzednich. Nie organizujemy koncertu finałowego, nie ma też cyklu imprez przedfinałowych, których w Bieszczadzkich Sztabie nigdy nie brakowało. Chcemy wyjść naprzeciw wszystkim tym którzy chcą wspierać WOŚP, jednak przez obecną sytuację mają z tym problem. Nasze coroczne licytacje na sanockim Rynku zastąpiliśmy aukcjami na Allegro, a dla osób, które chcą w pełni bezpieczny sposób wesprzeć WOŚP przygotowaliśmy e-Skarbonkę Bieszczadzkiego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gorąco zachęcamy do korzystania z tej formy wsparcia –  mówi Martyna Sokołowska, szefowa Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP.

Datki do wirtualnej skarbonki Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP można wpłacać online, bez wychodzenia z domu. Wystarczy kliknąć w link i potwierdzić przelew:

LINK DO ESKARBONKI BIESZCZADZKIEGO SZTABU WOŚP

https://eskarbonka.wosp.org.pl/w74wtv

W tym roku Fundacja WOŚP zbiera pieniądze na zakup sprzętu na oddziały dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii. 29. Poprzedni odbył się 13 lat temu.

Info: Bieszczadzki Sztab WOŚP
Fot: Fundacja WOŚP/Bieszczadzki Sztab WOŚP

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x