sobota, 22 czerwca, 2024
AktualnościWydarzenia

Certyfikaty dla młodych Europejczyków rozdane [FOTO]

28 czerwca 2019 roku w Szkole Podstawowej im. Świętej Królowej Jadwigi w Dydni odbyło się uroczyste wręczenie Certyfikatu “Najlepsi z Najlepszych Młodego Europejczyka”. Uroczystość została uświetniona występem Zespołu „Serpanok” z Ukrainy przed budynkiem Szkoły Muzycznej I stopnia w Dydni.

Po występie w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Dydni odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatów i statuetek przez Wójta Gminy Dydnia Panią Alicję Pocałuń oraz Pana Piotra Szula – Przewodniczącego Rady Gminy Dydnia.
W uznaniu zasług w zakresie promocji Gminy Dydnia na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej, Pani Wójt dodatkowo uhonorowała ucznia Szkoły Muzycznej w Dydni – Kacpra Kosztyłę oraz  Pana Grzegorza Bednarczyka  nauczyciela Szkoły Muzycznej I stopnia w Dydni za  zaangażowanie w upowszechnianie kultury oraz troskę o rozwój Młodych Talentów w Gminie Dydnia. Na zakończenie uroczystości Dawid Siwiecki i Kacper Kosztyła, laureaci tegorocznych certyfikatów  wykonali piękny koncert akordeonowy. Uzyskanie Certyfikatu było zarówno dla laureatów jak i rodziców miłym i wzruszającym przeżyciem oraz motywacją do dalszej pracy.

Certyfikat mogą utrzymać uczniowie za:
– bardzo dobre wyniki kształcenia i wychowania – średnia ocen minimum 5,0; zachowanie wzorowe i szczególnie wyróżniającą działalność na rzecz szkoły, a przede wszystkim za:
– udział i osiągane wyniki w konkursach, koncertach, olimpiadach i zawodach: przedmiotowych, sportowych, artystycznych na szczeblu: gminy, powiatu, rejonu, województwa i kraju,
– pracę w organizacjach szkolnych i pozaszkolnych
– tytuł laureata w konkursach artystycznych na szczeblu regionalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym.

Laureaci Certyfikatu:

Szkoła Podstawowa im. Św. Królowej Jadwigi w Dydni:
– Dominika Cierpiak – klasa III a gimnazjum
– Amelia Szmyd – klasa III a gimnazjum
– Weronika Siedlecka – klasa III a gimnazjum
– Filip Dmitrzak – klasa III b gimnazjum
– Kacper Chorążak – klasa III b gimnazjum
– Julia Kornecka – klasa III b gimnazjum
– Angelika Katarzyna Mazur – klasa VIII a
– Anna Pocałuń – klasa VIII a
– Klaudia Tercha – klasa VIII a
– Dominika Anna Pocałuń – klasa VIII a
– Sabina Pocałuń – klasa VIII a
– Amelia Szul – klasa VIII b
– Katarzyna Kondracka – klasa VIII b

Szkoła Podstawowa w Grabówce:
– Konrad Bizoń – klasa VIII
– Grzegorz Myćka – klasa VIII

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jabłonce:
– Aleksandra Ewa Grudz – klasa VIII
– Patrycja Sokołowska – klasa VIII

Zespół Szkół w Niebocku:
– Jakub Pierożak – klasa III a gimnazjum
– Justyna Nowak – klasa III a gimnazjum
– Mateusz Bartkowski – klasa III a gimnazjum
– Julia Kucharska – klasa III b gimnazjum
– Maria Rachwalska – klasa III b gimnazjum
– Klaudia Dobosz – klasa III b gimnazjum
– Patrycja Sabik – klasa III b gimnazjum
– Magdalena Skałkowska – klasa III b gimnazjum
– Weronika Szelest – klasa III b gimnazjum
– Izabela Adamska – klasa III b gimnazjum
– Aleksandra Wójcik – klasa VIII
– Jakub Rysz – klasa VIII
– Oliwia Bartkowska – klasa VIII
– Weronika Fic – klasa VIII

Szkoła Podstawowa im. Ks. Abpa Ignacego Tokarczuka w Końskiem:
– Kamila Węgrzyńska – klasa VIII

Szkoła Muzyczna I stopnia w Dydni:
– Weronika Duda – klasa IV cykl 4-letni
– Dawid Siwiecki – klasa VI cykl 6-letni
– Wiktoria Adamska – klasa VI cykl 6-letni
– Kacper Kosztyła – klasa VI cykl 6-letni


Źródło: gminadydnia.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x