czwartek, 29 lutego, 2024
AktualnościBRZOZÓWWydarzenia

Brzozowscy policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym

Mieszkaniec powiatu brzozowskiego, od blisko trzech lat, ukrywał się przed organami ścigania. Mężczyzna ma do odbycia karę jednego roku pozbawienia wolności, za wcześniej popełnione przestępstwo. 29-latek, przez ten czas, ukrywał się poza granicami naszego kraju. Brzozowscy policjanci zatrzymali poszukiwanego w miejscu zamieszkania, kiedy wrócił na krótki czas do kraju.

Brzozowscy policjanci z wydziału kryminalnego nie ustają w działaniach związanych z ustalaniem miejsc pobytu i zatrzymywaniem osób poszukiwanych, które próbują zwieść organy ścigania, by uniknąć ciążącej na nich kary pozbawienia wolności.

Tym razem, działania brzozowskich kryminalnych doprowadziły do zatrzymania 29-latka. Wobec mieszkańca powiatu brzozowskiego, Sąd Rejonowy w Brzozowie, zasądził karę jednego roku pozbawienia wolności. Mężczyzną był poszukiwany listem gończym.

Dzięki stałej pracy brzozowskich poszukiwaczy, w ubiegły piątek, mężczyzna został zatrzymany w miejscu swojego zamieszkania, kiedy po latach przyjechał do domu rodzinnego.

29-latek został doprowadzony do Zakładu Karnego, gdzie teraz spędzi rok pozbawienia wolności.

TH

Źródło: KPP Brzozów

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x