piątek, 23 lutego, 2024
AktualnościBRZOZÓWWydarzenia

Brzozowscy policjanci zatrzymali 26-latka poszukiwanego listem gończym

26-latek, od kilku miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, by uniknąć wymierzonej przez sąd kary pozbawienia wolności. Kiedy policjanci przyjechali do jego domu, mężczyzna wyszedł oknem z kotłowi i chciał się ukryć u swojej babci. Został zatrzymany. Za kradzieże, mieszkaniec powiatu brzozowskiego, następne pięć miesięcy, spędzi w zakładzie karnym.

Brzozowscy kryminalni zatrzymali i doprowadzili do zakładu karnego 26-latka, który chciał uniknąć kary, za wcześniej popełnione kradzieże. Od jesieni, ubiegłego roku, ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Za mieszkańcem powiatu brzozowskiego został wydany list gończy.

Brzozowscy kryminalni, zajmujący się poszukiwaniem osób, wspólnie z policjantami z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, ustalili miejsce, gdzie może przebywać mężczyzna, był to jego rodzinny dom.

Wczoraj, kryminalni pojechali pod ustalony adres. Kiedy mężczyzna zorientował się, że do jego domu przyjechali funkcjonariusze, schował się, po czym wyszedł z budynku oknem w kotłowni i ukrył się u swojej babci, która mieszkała w sąsiedztwie. Policjanci sprawdzili również dom jego babci. 26-latek został zatrzymany.

Zgodnie z wyrokiem sądu, mężczyzna kolejne pięć miesięcy spędzi w zakładzie karnym.

TH

Źródło: KPP Brzozów

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x