wtorek, 27 lutego, 2024
AktualnościBRZOZÓWSANOKWydarzenia

Brzozowscy leśnicy zagrają z WOŚP

Brzozowscy leśnicy wezmą udział w 32. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będą wspomagać działania sztabu WOŚP w Sanoku namiotem promocyjnym na rynku galicyjskim.

Stoisko pełne będzie leśnych zabaw dla dzieci i dorosłych: będziemy poznawać zwierzęta i rośliny znajdujące w lesie, słuchać śpiewu ptaków, układać puzzle, rebusy, klocki. Gwarantujemy, że żadne dziecko nie wyjdzie od nas z pustymi rękami i nie rozgrzanym do zieloności serduszkiem!

Będą dostępne również aukcje na Allegro naszego sztabu „Dzień z leśnikiem”: jedna dla rodzinny, a druga dla dwóch osób.

Dzień z leśnikiem – poznajcie pracę leśników! Podczas kilkugodzinnego wypadu w teren doświadczycie lasu od nieco innej strony. Poznacie tajniki przyrody i gospodarowania w lasach, zobaczycie jak patrzy na niego leśnik. Pomierzycie drzewa oraz zaklasyfikujecie drewno, wyznaczycie drzewa do ochrony i do wycinki, przyjrzycie się jak rośnie młody las. Opowiemy Wam o sobie, o tym co robimy na co dzień, pokażemy najfajniejsze i najciekawsze miejsca.

Aukcja obejmuje 5-6 godzinną wycieczkę w teren wraz z leśnikami Nadleśnictwa Brzozów w uzgodnionym przez strony terminie (poniedziałek – piątek).

Źródło: fb/Nadleśnictwo Brzozów, Lasy Państwowe

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x