środa, 24 lipca, 2024
AktualnościReklamaRozrywkaWydarzenia

Biegiem przez kostarykańskie życie od kuchni

Hotel-Restauracja JAŚ WĘDROWNICZEK w Rymanowie w środę (14.12) zaprasza na kolejne w tym sezonie spotkanie z podróżnikami „Wielkie Wyprawy”. Tym razem o swojej podróży na Kostarykę opowie Gniewomir Skrzysiński. Człowiek (z) gór, kochający wolność i słońce. Bhakti jogin, podróżnik, weganin, a przy okazji ultramaratończyk. Zawsze z ukulele oraz sporym dystansem do życia jak i samego siebie. Spotkanie z Gniewkiem będzie swoistą podróżą przez krajobrazy Kostaryki gdzie kilka lat mieszkał, ale też poznaniem jego biegowej pasji, szczególnie idei naturalnego biegania oraz kulinarnych inspiracji. Na swoim vlogu pisze o sobie:
“Pochodzę z Bieszczadów, a od przeszło dwóch lat mieszkam na Pogórzu Strzyżowsko-Dynowskim, gdzie kreuję swą rzeczywistość. Lubię wstawać wcześnie rano, przez co mam więcej czasu no chociażby na zaparzenie yerba mate, którą raczę się kontemplując poranek. Podróże, bhakti-joga, poznawanie nowych ludzi i ich kultur, jedzenie, Bitcoin, bieganie, to główne wątki, wokół których toczy się moje życie. Lubię Snapchat, którym aktywnie działam i tworzę, pokazując różne oblicza wiejskiego życia.”

Więcej o Gniewomirze Skrzysińskim TUTAJ

Zapraszamy w niezwykłą podróż z człowiekiem wielu pasji “PURA VIDA CZYLI BIEGIEM PRZEZ KOSTARYKAŃSKIE ŻYCIE OD KUCHNI oraz WEGAŃSKA FETA-kulinarne inspiracje Gniewka”.
WEGAŃSKA FETA odbędzie się bezpośrednio po spotkaniu – wstęp: 25 zł/osoba
Prosimy o wcześniejszą rezerwację miejsc – tel. 13 43 567 33, 603 364 444
WSTĘP NA SPOTKANIE – Dorośli: 10 zł/osoba
Dzieci i młodzież szkolna – gratis!
Na spotkanie zapraszamy bez rezerwacji miejsc (rezerwacja dotyczy tylko części kulinarnej).

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x