sobota, 2 marca, 2024
AktualnościRozrywkaSportWydarzenia

Biegaj i pomagaj! Zapisz się na bieg “Policz się z cukrzycą”

To już ostatni moment, aby zapisać się na bieg “Policz się z cukrzycą”, który odbędzie się w najbliższą niedzielę podczas finału WOŚP w Sanoku. Dochód z biegu zostanie przekazany na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży.

Organizatorem biegu w Sanoku jest Łukasz Łagożny, ultramaratończyk i himalaista z Sanoka, pierwszy mieszkaniec Podkarpacka, który zdobył Koronę Ziemi – wszystkie dziewięć najwyższych szczytów siedmiu kontynentów. Bieg odbędzie się w dzień wielkiego Finału – 12 stycznia 2020 roku. Rozpocznie się o godzinie 13.30 i potrwa około pół godziny. Start i meta będą zlokalizowane na sanockim rynku.
– Trasa została tak zaplanowana, że poradzi sobie z nią nie tylko wytrawny biegacz, ale także amator, dlatego zapraszamy do udziału wszystkich chętnych, także całe rodziny z dziećmi – mówi Łukasz Łagożny.

Rejestracja zawodników odbywa się poprzez wysłanie zgłoszenia na email na adres: [email protected]. Osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, dodatkowo muszą dostarczyć mailem zgodę opiekuna prawnego na udział w biegu. Na mecie każdy zawodnik otrzyma niepowtarzalny medal, zaprojektowany i przygotowany specjalnie dla Bieszczadzkiego Sztabu WOŚP przez pracownię “Zapiecek” z Przemyśla ufundowany przez posła na Sejm RP, Piotra Uruskiego.
Wśród osób, które zarejestrują się do udziału w biegu do 10 stycznia zostaną także rozlosowane gadżety związane z biegiem “Policz się z cukrzycą” oraz drobne upominki od Play, oficjalnego partnera WOŚP. Wcześniej zarejestrowani biegacze otrzymają także pamiątkowy numer startowy.

Zapisy trwają do 10 stycznia 2020 roku. Opłata startowa wynosi 20 zł, a cały dochód zasili konto Fundacji WOŚP i zostanie przekazany na zakup pomp insulinowych dla kobiet w ciąży.

Info i zdjęcie: Bieszczadzki Sztab WOŚP

Oświadczenie udziału w biegu

bieg policz sie (1)

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x