wtorek, 27 lutego, 2024
AktualnościBRZOZÓWKROSNOWydarzenia

„Bibliostarter dla studenta” w brzozowskiej Bibliotece Pedagogicznej

Odebraliście już swój Studencki BiblioStarter? Jeżeli jeszcze nie, to spieszcie się! Do końca listopada Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka przy PZPW i filie zapraszają studentów do skorzystania z wielu bibliotecznych udogodnień w ramach akcji „BiblioStarter dla Studenta”.

W tym okresie studenci, którzy zdecydują się zapisać do biblioteki, otrzymają zwiększony limit wypożyczeń, który będzie obowiązywał przez cały okres studiów. Zapisu do biblioteki można dokonać przez Internet, a swoje dane osobowe potwierdzić z wykorzystaniem Profilu Zaufanego. Oprócz bogatej oferty książek drukowanych nowo zapisani studenci otrzymają darmowy voucher do książek w wersji elektronicznej w Czytelni Ibook Libra.

BiblioStarter dla studentów to także zintegrowane usługi biblioteczne, które usprawnią życie każdego studenta. Nasza aplikacja mobilna “e-Biblioteki Pedagogiczne” na platformy Android (Google Play), iOS (App Store) oraz Windows Phone (Microsoft Store) okazała się strzałem w dziesiątkę. Aplikacja umożliwia pełną obsługę konta w systemie bibliotecznym oraz szybki i wygodny dostęp do nowoczesnych e-usług. Zapominalscy na pewno docenią wbudowaną w aplikację kartę biblioteczną. Z pozycji telefonu można w pełni kontrolować swoje konto biblioteczne.

W dzisiejszych czasach niezwykle cenimy mobilność. Warto przypomnieć, że dbając o wygodę i oszczędność czasu użytkownicy biblioteki mogą korzystać z e-usług w ramach projektu „Podkarpackie e-biblioteki pedagogiczne”. Czytelnik w dowolnym czasie w dowolnym miejscu może zamówić książki, które zostaną dostarczone kurierem bezpośrednio pod wskazany adres. Czytelnik ponosi wyłącznie koszty zwrotu zamówionych książek lub oddaje je bezpośrednio w bibliotece. Dla książek i materiałów bibliotecznych wypożyczonych zdalnie wydłuża się dodatkowo okres wypożyczenia o 30 dni.

Każdy student jest dla nas wyjątkowy ! dlatego może liczyć na indywidualny instruktaż korzystania z elektronicznego katalogu INTEGRO oraz wszystkich funkcjonalności i e-usług dostępnych w bibliotece.

Zapraszamy studentów wszystkich wyższych uczelni do skorzystania z naszej oferty do Filii PBW w Brzozowie, ul. Parkowa 13.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x