środa, 24 lipca, 2024
BRZOZÓWWydarzenia

„Bezpieczne Wakacje 2023” – wręczenie nagród zwycięzcom konkursu

Laureaci powiatowego etapu konkursu artystycznego pn. „Bezpieczne Wakacje 2023” odebrali pamiątkowe dyplomy oraz atrakcyjne nagrody. Wszystkim raz jeszcze gratulujemy i zapraszamy do kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku.

W miniony wtorek, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Brzozowie, odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom powiatowego etapu konkursu artystycznego pn. „Bezpieczne Wakacje 2023”.

W uroczystości wziął udział Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie mł. insp. Marek Śliwiński oraz Starosta brzozowski Zdzisław Szmyd, którzy przywitali zwycięzców konkursu i ich opiekunów. Wyrazili swój podziw i podziękowanie za zaangażowanie oraz wzięcie udziału w tym cyklicznym konkursie, zachęcając jednocześnie do dalszego aktywnego brania udziału w kolejnych edycjach.

Zwycięzcy etapu powiatowego otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz atrakcyjne nagrody, które zostały ufundowane przez lokalne samorządy: Starostwo Brzozów oraz gminy: Brzozów, Domaradz, Haczów i Nozdrzec.

Wszystkim laureatom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Źródło: KPP Brzozów

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x