wtorek, 23 kwietnia, 2024
Aktualności

AVON Kontra Rak Piersi

1 października startuje 10. edycja akcji AVON „Gabinety z Różową Wstążką”! Kobiety z całej Polski będą mogły skorzystać z 7000 dofinansowanych badań USG piersi. Na terenie województwa podkarpackiego zostanie przeprowadzonych 240 badań. Akcja prowadzona jest we współpracy ze Stowarzyszeniem ,,Amazonki’’ Warszawa-Centrum.
Przez cały październik będzie można skorzystać z badań w 103 gabinetach na terenie całej Polski. W województwie podkarpackim badania zostaną przeprowadzone w 4 gabinetach z Różową Wstążką.

Krosno
SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA GALEN PRACOWNIA DIAGNOSTYKI ULTRASONOGRAFICZNEJ DR N.MED PAWEŁ GUZIK
ul. Grodzka 53
tel: 13 43 668 06
Rzeszów
PRZYCHODNIA GALEN PRACOWNIA ULTRASONOGRAFII
ul. Wł. Warneńczyka 111
tel: 17 850 01 37
MEDICOR CENTRUM MEDYCZNE
ul. Jabłońskiego 2/4
tel: 17 852 61 58, 17 852 63 84
ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ NR 2 W RZESZOWIE
ul. Fredry 9
tel: 17 850 90 58

Rekordowa liczba badań zostanie sfinansowana przez AVON dzięki zaangażowaniu użytkowników aplikacji Endomondo, którzy zamienili tysiące stawianych codziennie kroków
i przemierzanych kilometrów na realną pomoc. W ramach akcji, poprzedzającej tegoroczny Dzień Różowej Wstążki – „AVON Walk & Ride. Każdy kilometr ma znaczenie” udało się zebrać dodatkowe środki na badania.

„Gabinety z Różową Wstążką” to program, który nie tylko przypomina, jak ważna jest profilaktyka, ale nieprzerwanie od 10 lat umożliwia kobietom wykonanie badań USG piersi oraz kontrolnych badań diagnostycznych. Gabinety, które dołączyły do akcji, są rozmieszczone na terenie całego kraju, aby umożliwić jak największej grupie kobiet skorzystanie z badań. Placówki te wyróżniają się troską o pacjenta oraz najwyższym standardem obsługi. Szczegółową listę gabinetów można znaleźć na stronie: www.avonkontrarakpiersi.pl.

Kampania AVON Kontra Rak Piersi działa już od 20 lat i jest jedną z największych inicjatyw dedykowanych profilaktyce raka piersi w Polsce. Rak piersi to najczęściej występujący nowotwór złośliwy u kobiet na całym świecie. Celem kampanii jest uświadomienie kobietom, że rak nie jest wyrokiem, a regularne badania USG piersi, mogą uratować życie. Działania podejmowane w ramach akcji mają przypominać, że jedynym i najskuteczniejszym sposobem na wczesne wykrycie i efektywne zapobieganie rozwojowi choroby jest regularne wykonywanie badań profilaktycznych.

Kampanię AVON Kontra Rak Piersi można wspierać cały rok, kupując produkty z Różową Wstążką dostępne u Konsultantek AVON i na stronie: www.avon.pl. Razem możemy więcej!

Zapisy na badania w ramach akcji „Gabinety z Różową Wstążką” trwają. Liczba miejsc jest ograniczona, a o zapisach decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej na temat akcji na: www.avonkontrarakpiersi.pl