czwartek, 29 lutego, 2024
AktualnościKROSNOWydarzenia

Areszt dla 23-letniego nożownika z Krosna

Sąd Rejonowy w Krośnie zastosował tymczasowy areszt wobec 23-latka, który zaatakował nożem przechodniów na jednej z krośnieńskich ulic. Ponadto, mężczyzna odpowie za posiadanie narkotyków i groźby karalne.

W piątek po godzinie 13, policjanci zostali zaalarmowani, że na ulicy Czajkowskiego w Krośnie mężczyzna uzbrojony w nóż grozi przechodniom. Po chwili na miejscu pojawili się funkcjonariusze, którzy zauważyli osobę odpowiadającą rysopisowi sprawcy.

Mężczyzna na widok radiowozu próbował się oddalić, jednak został szybko zatrzymany. 23-latek trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna był trzeźwy. W chwili zatrzymania miał przy sobie dwa noże. Ponadto, podczas przeszukania policjanci znaleźli w jego mieszkaniu środki odurzające oraz urządzenia wykorzystywane do porcjowania i dystrybucji narkotyków.

23-letni krośnianin usłyszał zarzut narażenia innych osób na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, a także gróźb karalnych oraz posiadania środków odurzających. Sąd Rejonowy w Krośnie zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

Źródło: KMP Krosno

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x