środa, 29 maja, 2024
AktualnościBRZOZÓWKROSNORozrywkaRYMANÓWSANOKWydarzenia

Akcja „Scena na próbę”

W myśl zasady, że scena nie lubi pustki Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie zaprasza zespoły muzyczne, wokalistów, teatry, kabareciarzy, zespoły taneczne i tancerzy do udziału w akcji “Scena na próbę”.

Regionalne Centrum Kultur Pogranicza oddaje Wam „Scenę na próbę”. „Scena na próbę” jest do Waszej dyspozycji przez dwa dni w godzinach od 16.00 do 21.00. Scena zostanie przygotowana specjalnie dla Was na podstawie przesłanego do nas ridera technicznego. Dajemy Wam do dyspozycji szeroką gamę sprzętu RCKP: nagłośnieniowego, oświetleniowego oraz backline, dla tancerzy też białą i czarną podłogę baletową. Możecie też wykorzystać wybrane elementy scenograficzne oraz inne niż scena przestrzenie RCKP (to oczywiście wymaga szczegółowych uzgodnień).

Terminy I kwartał 2021 roku. Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu oraz dokonanie uzgodnień techniczno-organizacyjnych.

1. 21/22 stycznia 2021
2. 4/5 lutego 2021
3. 18/19 lutego 2021
4. 24/25 marca 2021

Zakładamy, iż scena będzie zarezerwowana dla danego zespołu przez całe dwa dni, co oznacza, że jest możliwość pozostawienia sprzętu, elementów scenograficznych na scenie.

Istnieje możliwość wielośladowej rejestracji audio wybranych elementów (zespół powinien posiadać odpowiedni nośnik, umożliwiając przekazanie zapisu sesji).

Zapewniamy sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy zgodnie z naszą specyfikacją. Przygotujemy scenę i sprzęt na podstawie dostarczonych do nas Riderów i uzgodnień.

Zaproście do współpracy znajomych fotografów i filmowców – scena, którą pragniemy Wam udostępnić umożliwi dokonanie nagrania audiowizualnego całości próby lub jej fragmentów także w formie clipu. Wasze działanie możecie też wyemitować w formie online w miarę Waszych możliwości technicznych. My zapewnimy internet o wystarczającej do tego szybkości.
W takiej sytuacji wymagamy od grupy twórczej zamieszczenia w materiale filmowym informacji, o tym, iż nagranie powstało w ramach Akcji „Scena na próbę” w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

Rezerwacja terminów: Sekretariat RCKP, tel. 13 43 218 98 wew. 140, [email protected]
Uzgodnienia techniczne: Realizatorzy RCKP, tel. 13 43 218 98 wew. 206, [email protected]

* W związku z obowiązywaniem reżimu sanitarnego wszystkich uczestników obowiązują przepisy dotyczące przeciwdziałania rozprzestrzeniania się wirusa. Próby odbywają się bez udziału publiczności.

* Zasady dotyczące przetwarzania danych oraz wykorzystania wizerunku uczestników akcji „Scena na próbę” dostępne na stronie: www.rckp.krosno.pl

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x